A - Canpol babies set anatomických silikonových dudlíků 0-6m EXOTIC ANIMALS

Kód: 23/920_GREY
Neohodnotené
Značka: Canpol
€4,84
Skladom (5 ks)
Silikónový cumlík je vyrobený z priehľadného silikónu, ktorý je úplne bez chuti a bez zápachu. Cumlík neobsahuje BPA. V balení sú 2 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

CANPOL BABIES Sada anatomických silikónových cumlíkov EXOTIC ANIMALS 0-6m 2 ks

Silikónový cumlík s elastickým pásikom anatomického tvaru z kolekcie EXOTIC ANIMALS. Bezpečnostný krúžok sa rozsvieti v tme, čo uľahčuje nájdenie cumlíka v noci.

Výhody cumlíkov Canpol:

  • sú dobre vetrané, môžete sa o tom ľahko presvedčiť stlačením elastického pásu (nepodceňujte túto vlastnosť cumlíka, zlé odtok cumlíka vedie k deformácii podnebia a uhryznutiu dieťaťa)
  • vetracie otvory v štítku cumlíka umožňujú voľné prúdenie vzduchu, odvodnenie slín, zabraňujú podráždeniu kože okolo úst
  • bezpečnostný krúžok v cumlíku pevne drží, čo uľahčuje dieťaťu pohodlné uchopenie a rodičom pripojenie klipu alebo reťaze k cumlíku
  • cumlíky sú k dispozícii v atraktívnych pastelových farbách a nápaditých vzoroch

Návod na použitie:
Pred prvým použitím sterilizujte cumlík z hygienických dôvodov vo vriacej vode asi 5 minút. Po ochladení vytlačte zvyšnú vodu z cumlíka. Pred každým použitím dôkladne umyte cumlík v teplej vode. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne alebo chemické čistiace prostriedky. Nadmerné používanie čistiacich prostriedkov môže spôsobiť poškodenie plastových častí. Nikdy nenamočte cumlík do sladkých látok alebo liekov - vystavujete dieťa riziku vzniku defektu zubnej skloviny. Cumlík používajte maximálne 1-2 mesiace a potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nový. Ak cumlík zapadá do úst dieťaťa, NEPANIKÁRTE - cumlík je navrhnutý tak, aby ho dieťa nemohlo prehltnúť a v takýchto prípadoch ho môžete bezpečne odstrániť z úst. Odstráňte cumlík čo najdôsťnejšie. Cumlík skladujte v čistej, suchej a uzavretej nádobe. Odporúčame nepoužívať cumlíky u detí starších ako 3 roky.

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Skontrolujte kvalitu cumlíka pred každým kŕmením dieťaťa. Otestujte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím vo všetkých smeroch. Pri prvých príznakoch poškodenia okamžite vyhoďte cumlík a už ho nepoužívajte. Používajte iba cumlíky a reťaze, ktoré spĺňajú požiadavky EN12586. Nikdy nepripájajte cumlík k rôznym strunám, šnúrkam alebo stuhám oblečenia. Dieťa sa môže dusiť. Cumlík nenechávajte na priamom slnečnom svetle, v blízkosti zdroja tepla alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, ako sa odporúča - môžete spôsobiť oslabenie ďasien cumlíka. Odstránený kryt uchovávajte mimo dosahu dieťaťa - to zabráni možnému uduseniu.

Silikónový cumlík spĺňa požiadavky:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/ES o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, EN 1400 - 1 Výrobky na starostlivosť o deti - étery pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobkoch, EN 1400 – 2 Výrobky na starostlivosť o deti - útechy pre dojčatá a malé deti - Časť 2: Mechanické požiadavky a testy, EN 1400 - 3 Výrobky na starostlivosť o deti - útechy pre dojčatá a malé deti - Časť 3: Chemické požiadavky a testy

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie