Canpol babies Dudlík 0-6m silikonový symetrický SO COOL růžový

Kód: 22/521_PIN
Neohodnotené
Značka: Canpol
€3,29
Skladom

Silikónové cumlíky sú vyrobené z priehľadného silikónu, ktorý je úplne bez chuti a bez zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Cumlík 0-6m silikonový symetrický SO COOL růžový

Silikónové cumlíky sú vyrobené z priehľadného silikónu, ktorý je úplne bez chuti a bez zápachu. Cumlík neobsahuje BPA. V balení 1 kus. Odvzdušnený štítok zaisťuje voľné prúdenie vzduchu. Silikónový symetrický gumový pás. Praktický krúžok pre pohodlnú manipuláciu a pre pripevnenie cumlíka k reťazi. Farebný a originálny dizajn. Prichádzajú v rôznych atraktívnych farbách. Pridajte reťaz v rovnakom dizajne do cumlíka.

Návod na použitie:
Pred prvým použitím sterilizujte cumlík z hygienických dôvodov vo vriacej vode asi 5 minút. Po ochladení vytlačte zvyšnú vodu z cumlíku. Pred každým použitím dôkladne umyte usaededu v teplej vode. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne alebo chemické čistiace prostriedky. Nadmerné používanie čistiacich prostriedkov môže spôsobiť poškodenie plastových častí.

Nikdy nenamočte cumlík do sladkých látok alebo liekov - vystavujete dieťa riziku vzniku defektu zubnej skloviny. Používajte cumlík maximálne 1-2 mesiace a potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nový. Ak sa cumlík dostane do úst dieťaťa, NEPANIKÁRTE - cumlík je navrhnutý tak, aby jej dieťa nemohlo prehltnúť a v takýchto prípadoch ju môžete bezpečne odstrániť. Odporúča sa nepoužívať cumlík pre dieťa staršie ako 3 roky.

Dôležitý! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte kvalitu cumlíka. Otestujte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím vo všetkých smeroch. Pri prvých príznakoch poškodenia okamžite cumlík vyhoďte a už ho nepoužívajte. Používajte iba držiaky na uchytené pomôcky, ktoré spĺňajú požiadavky EN12586. Nikdy nepripájajte cumlík k rôznym strunam, šnúrkam alebo stuhám oblečenia. Dieťa sa môže dusiť. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti zdroja tepla alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, ako sa odporúča - môžete spôsobiť oslabenie utečenej gumičky.

Silikónové cumlíky spĺňajú požiadavky:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/ES o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, EN 1400-1 Výrobky starostlivosti o deti - Soothers pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobkoch, EN 1400 - 2 Výrobky na starostlivosť o deti - étery pre dojčatá a malé deti - Časť 2: Mechanické požiadavky a testy, EN 1400 - 3 Výrobky starostlivosti o deti - étery pre dojčatá a malé deti - Časť 3:  Chemické požiadavky a testy.

Dodatočné parametre

Kategória: Cumlíky
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: