Canpol babies Dudlík 0-6m silikonový symetrický SO COOL růžový

Kód: 22/521_PIN
Neohodnotené
Značka: Canpol
€3,25
Skladom (2 ks)

Silikónové cumlíky sú vyrobené z priehľadného silikónu, ktorý je úplne bez chuti a bez zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Cumlík 0-6m silikonový symetrický SO COOL růžový

Silikónové cumlíky sú vyrobené z priehľadného silikónu, ktorý je úplne bez chuti a bez zápachu. Cumlík neobsahuje BPA. V balení 1 kus. Odvzdušnený štítok zaisťuje voľné prúdenie vzduchu. Silikónový symetrický gumový pás. Praktický krúžok pre pohodlnú manipuláciu a pre pripevnenie cumlíka k reťazi. Farebný a originálny dizajn. Prichádzajú v rôznych atraktívnych farbách. Pridajte reťaz v rovnakom dizajne do cumlíka.

Návod na použitie:
Pred prvým použitím sterilizujte cumlík z hygienických dôvodov vo vriacej vode asi 5 minút. Po ochladení vytlačte zvyšnú vodu z cumlíku. Pred každým použitím dôkladne umyte usaededu v teplej vode. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne alebo chemické čistiace prostriedky. Nadmerné používanie čistiacich prostriedkov môže spôsobiť poškodenie plastových častí.

Nikdy nenamočte cumlík do sladkých látok alebo liekov - vystavujete dieťa riziku vzniku defektu zubnej skloviny. Používajte cumlík maximálne 1-2 mesiace a potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nový. Ak sa cumlík dostane do úst dieťaťa, NEPANIKÁRTE - cumlík je navrhnutý tak, aby jej dieťa nemohlo prehltnúť a v takýchto prípadoch ju môžete bezpečne odstrániť. Odporúča sa nepoužívať cumlík pre dieťa staršie ako 3 roky.

Dôležitý! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte kvalitu cumlíka. Otestujte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím vo všetkých smeroch. Pri prvých príznakoch poškodenia okamžite cumlík vyhoďte a už ho nepoužívajte. Používajte iba držiaky na uchytené pomôcky, ktoré spĺňajú požiadavky EN12586. Nikdy nepripájajte cumlík k rôznym strunam, šnúrkam alebo stuhám oblečenia. Dieťa sa môže dusiť. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti zdroja tepla alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, ako sa odporúča - môžete spôsobiť oslabenie utečenej gumičky.

Silikónové cumlíky spĺňajú požiadavky:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/ES o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, EN 1400-1 Výrobky starostlivosti o deti - Soothers pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobkoch, EN 1400 - 2 Výrobky na starostlivosť o deti - étery pre dojčatá a malé deti - Časť 2: Mechanické požiadavky a testy, EN 1400 - 3 Výrobky starostlivosti o deti - étery pre dojčatá a malé deti - Časť 3:  Chemické požiadavky a testy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie