Canpol babies Elektrický parní sterilizátor

Kód: 77/052
Neohodnotené
Značka: Canpol
€60,57
na objednávku

Jedná sa o nový elektrický parný sterilizátor od detí Canpol, ktorý vám umožňuje ľahko a rýchlo dezinfikovať fľaše, príslušenstvo pre prsné čerpadlá a ďalšie príslušenstvo potrebné pre každodennú starostlivosť o dieťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Elektrický parný sterilizátor

Veľmi pohodlné a efektívne. Jedná sa o nový elektrický parný sterilizátor od detí Canpol, ktorý vám umožňuje ľahko a rýchlo dezinfikovať fľaše, príslušenstvo pre prsné čerpadlá a ďalšie príslušenstvo potrebné pre každodennú starostlivosť o dieťa. Vytvorená para rovnomerne odstraňuje baktérie a zaisťuje dokonalú čistotu výrobkov. Špeciálne navrhnutá filtračná nádoba uľahčuje odstránenie vody a nečistôt po ukončení procesu dezinfekcie. Sterilizátor nevyžaduje žiadne ďalšie dezinfekčné prostriedky a má automatické vypnutie.

  • RÝCHLE – dezinfikuje max. 8 min.
  • PRIESTRANNÉ - drží až 6 fliaš s príslušenstvom.
  • EFEKTÍVNE - spotrebuje len 75 ml vody.
  • BEZPEČNÉ – nevyžaduje žiadne ďalšie chemické prostriedky dezinfekčné prostriedky, automaticky sa vypne.
  • JEDNODUCHÉ A INTUITÍVNE – všetko je ovládané jedným tlačidlom.2v1 – Elektrický parný sterilizátor a priestranná sušička / organizátor pre fľaše a príslušenstvo.

Návod na použitie:
Pred použitím prístroja si pozorne prečítajte všetky pokyny. Udržujte tieto pokyny v bezpečí, pretože obsahujú dôležité informácie. Výrobok je určený na dezinfekciu fliaš a iných malých doplnkov pre dojčatá a malé deti. Výrobok je určený na domáce použitie. Dezinfekcia sa vykonáva pomocou pary vytvorenej z vody pri vysokej teplote.

Upozornenie:
Zariadenie produkuje horúcu paru. Môže spôsobiť popáleniny. Mali by ste byť obzvlášť opatrní. Používajte len pod dohľadom. Chráňte deti pred prístupom k zariadeniu. Canpol deti elektrický parný sterilizátor, ktorý je praktický a účinný, poskytuje maximálnu hygienu do 8 minút. To vám umožní dezinfikovať až 6 fliaš rôznych veľkostí. Pred prvým použitím vybaľte výrobok z obalu. Plastové tašky môžu byť nebezpečné. Aby ste sa vyhli riziku udusenia, uchovávajte ich mimo dosahu detí. Dôkladne umyte hlavnú časť spotrebiča a všetky jeho časti v teplej vode jemným čistiacim prostriedkom (neponárajte hlavné telo zariadenia do vody!) A utrite suchou handričkou. Prvá dezinfekcia by sa mala vykonať bez vloženia zariadenia na dezinfekciu vnútra spotrebiča pred každým použitím

Dôležitý!
Pred začatím dezinfekcie umyte všetky prvky podľa pokynov výrobcu a dôkladne opláchnite. Nikdy počas dezinfekcie nezdvihnite veko. Pamätajte, že pri používaní spotrebiča obsahuje teplú vodu a paru. Doba cyklu sa bude líšiť v závislosti od počtu prvkov vo vnútri. Na konci cyklu sa jednotka automaticky vypne. 5 krát budete počuť pípnutie, ktoré označuje koniec procesu a LED indikátor zhasne. Po každom použití nechajte  prístroj vychladnúť. Počkajte aspoň 3 minúty pred otvorením veka. Odpojte napájací kábel a odstráňte veko. Neodstraňujte horúce zložky z sterilizátora. Po použití prístroja a odstránení prvkov vylejte vodu, ktorá zostáva po procese, a opláchnite nádobu. Utrite vnútro tela a nádobu handričkou, aby ste zabránili vzniku šupiny alebo sedimentu. Zariadenie sa musí nechať vychladnúť najmenej 1 hodinu medzi každým použitím. Uistite sa, že voda sa nedostane do zariadenia cez vetracie otvory umiestnené pod zariadením.

Pokyny na skladovanie:
Odpojte zariadenie a vyčistite všetky časti podľa vyššie uvedených odporúčaní. Zariadenie skladujte v krabici alebo na čistom suchom mieste. Prístroj neskladujte vo vlhkom alebo prašnom prostredí. Nikdy nepripájajte napájací kábel okolo spotrebiča.

Údržba:
Odporúča sa používať prevarenú alebo filtrovanú vodu, aby sa zabránilo usadzovaniu vápenca na komponentoch zariadenia. Ak k tomu dôjde, mal by sa odstrániť každé 4 týždne (alebo častejšie v závislosti od potrieb), aby sa zabezpečila účinná prevádzka zariadenia. Odvápkanie sa môže vykonávať výlučne octom. Iné čistiace prostriedky by mohli spôsobiť nenapraviteľné škody.

Sterilizátor je certifikovaný a spĺňa požiadavky:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2006/95/ES o harmonizácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa elektrických zariadení určených na používanie v rámci určitých limitov napätia. Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2011/65/EÚ o obmedzení používania určitých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach. Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2004/108/EÚ o aproximácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa elektromagnetickej kompatibility.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie