Canpol babies Melaminové lžičky 2 ks BUNNY & COMPANY

Kód: 4/530/MOD 4/530/MOD2 4/530/RUZ Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€2,23
Skladom (3 ks) na objednávku na objednávku Zvoľte variant
Variant

Melamínové lyžice sa vyrábajú len (100%) z kvalitného melamínu. Farebné obrázky sú utesnené vo vnútri materiálu, neprichádzajú do styku s jedlom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Melaminové lyžice 2 ks BUNNY & COMPANY

Melamínové lyžice sa vyrábajú len (100%) z kvalitného melamínu. Farebné obrázky sú utesnené vo vnútri materiálu, neprichádzajú do styku s jedlom. Vhodné pre deti staršie ako 5 mesiacov. V balení nájdete 2ks lyžíc (menšie a väčšie).

Návod na použitie:
Udržujte čisté. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode jemným čistiacim prostriedkom. Dôkladne opláchnite v horúcej vode. Neumývajte v umývačke riadu. Nevarte. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Skontrolujte kvalitu výrobku pred každým použitím. Pri prvých príznakoch opotrebovania alebo poškodenia už výrobok nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Vždy skontrolujte teplotu jedla podávaného dieťaťu. Oznámenie! Produkt nie je hračka. Držte sa mimo dosahu dieťaťa.

Lyžice spĺňajú požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – Všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s nariadením o potravinách
Nariadenie komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch určených na styk s potravinami
EN 14372 Výrobky na starostlivosť o deti – Príbory a riad na kŕmenie – Bezpečnostné požiadavky a testy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie