Dada Extra Soft 5, 15-25 kg 39 ks

Kód: 125
Neohodnotené
Značka: Dada
€7,66 –3 %
Dada Extra Soft 5, 15-25 kg 39 ks
€7,66 –3 % €7,37
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Dada plienky Extra Soft určené pre deti s hmotnosťou 15-25 kg. 39 kusov v balení. Nové nočné plienky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dada Extra Soft 5 15-25 Kg 39 Ks

Populárne plienky vyrobené v Českej republike, ktoré používajú matky nielen u nás, ale aj v zahraničí. Sú určené hlavne pre absolútny komfort dieťaťa, takže v nich určite nenájdete chemické zložky, ktoré by mohli spôsobiť vyrážku plienky alebo alergické reakcie u detí. Vďaka použitiu špeciálnych technológií sú ešte ľahšie, tenšie a môžu obsahovať viac kvapalín. Sú maximálne elastické, a preto sú pripravené na všetky zlomy vášho dieťaťa. Bez ohľadu na to, čo robí, plienky ochránia pred únikom bez toho, aby tlačili dieťa.

Žiadna chémia

V zložení Dada Extra mäkké plienky, nebudete naraziť na nič, čo by mohlo dráždiť jemnú pokožku vášho dieťaťa. Naopak, obsahujú extrakt z aloe vera, ktorý upokojuje a chráni pokožku. Ich kvalita sa však rovná alebo dokonca prevyšuje ich konkurentov obsahujúcich chemické prísady.

Pohodlné a bez nehôd

Plienky sú vyrobené podrobne tak, aby boli pohodlné pre dieťa počas všetkých jeho umeleckých vystúpení, pričom ho nikam netlačia. Zároveň dokonale priľnú k telu a nič nepustia. Strany plienok sú elastické, takže sa ľahko prispôsobujú akémukoľvek pohybu.

Zachytáva všetko

Počas vývoja plienok Dada Extra Soft boli použité nové technológie na vytvorenie absorpčných trubíc, ktoré môžu nasiaknuť všetko, čo je potrebné. Okrem toho sú plienky ešte ľahšie a tenšie, zatiaľ čo sú schopné zachytiť viac tekutín, ako by ste mohli očakávať. Okrem toho sú vybavené identifikátorom vlhkosti, takže ich môžete včas nahradiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Soft
Hmotnosť: 1.4 kg
Váha dítěte: 15 - 25 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: