Dada Extra Soft JUMBOBAG Vel. 4 (7-18kg) 82 ks

Kód: 6225
Neohodnotené
Značka: Dada
€16,63 –22 %
Dada Extra Soft JUMBOBAG Vel. 4 (7-18kg) 82 ks
€16,63 –22 % €12,93
Skladom

Sú určené hlavne pre absolútne pohodlie dieťaťa, takže v nich určite nenájdete chemické zložky, ktoré by mohli spôsobiť vyrážku plienky alebo alergické reakcie u detí.

Detailné informácie

Podrobný popis

DADA EXTRA SOFT JUMBOBAG VEL. 4 (7-18kg) 82 ks

Sú určené hlavne pre absolútne pohodlie dieťaťa, takže v nich určite nenájdete chemické zložky, ktoré by mohli spôsobiť vyrážku plienky alebo alergické reakcie u detí. Vďaka použitiu špeciálnych technológií sú ešte ľahšie, tenšie a môžu obsahovať viac tekutín.

Sú maximálne elastické, a preto sú pripravené na všetky prielomy vášho dieťaťa. Nech robí čokoľvek, plienky ochránia pred únikom bez toho, aby tlačili na dieťa.

Žiadna chémia

V zložení plienok Dada Extra Soft nenarazíte na nič, čo by mohlo dráždiť jemnú pokožku vášho dieťaťa. Naopak, obsahujú extrakt z aloe vera, ktorý upokojuje a chráni pokožku.

Pohodlné a bez nehôd

Plienky sú vyrobené podrobne tak, aby boli pohodlné pre dieťa počas všetkých jeho umeleckých vystúpení, pričom ho nikde netlačia. Zároveň dokonale priľnú k telu a nič nepustia von. Boky plienok sú elastické, takže sa ľahko prispôsobujú akémukoľvek pohybu.

Dodatočné parametre

Kategória: Soft
Hmotnosť: 2.8 kg