Dada Extra Soft JUMBOBAG Vel. 5 (15-25kg) 68 ks

Kód: 6226
Neohodnotené
Značka: Dada
€12,93 –2 %
Dada Extra Soft JUMBOBAG Vel. 5 (15-25kg) 68 ks
€12,93 –2 % €12,72
Skladom

Sú určené hlavne pre absolútne pohodlie dieťaťa, takže v nich určite nenájdete chemické zložky, ktoré by mohli spôsobiť vyrážku plienky alebo alergické reakcie u detí.

Detailné informácie

Podrobný popis

DADA EXTRA SOFT JUMBOBAG VEL. 5 (15-25kg) 68 ks

Sú určené hlavne pre absolútne pohodlie dieťaťa, takže v nich určite nenájdete chemické zložky, ktoré by mohli spôsobiť vyrážku plienky alebo alergické reakcie u detí. Vďaka použitiu špeciálnych technológií sú ešte ľahšie, tenšie a môžu obsahovať viac tekutín.

Sú maximálne elastické, a preto sú pripravené na všetky prielomy vášho dieťaťa. Nech robí čokoľvek, plienky ochránia pred únikom bez toho, aby tlačili na dieťa.

Žiadna chémia

V zložení plienok Dada Extra Soft nenarazíte na nič, čo by mohlo dráždiť jemnú pokožku vášho dieťaťa. Naopak, obsahujú extrakt z aloe vera, ktorý upokojuje a chráni pokožku.

Pohodlné a bez nehôd

Plienky sú vyrobené podrobne tak, aby boli pohodlné pre dieťa počas všetkých jeho umeleckých vystúpení, pričom ho nikde netlačia. Zároveň dokonale priľnú k telu a nič nepustia von. Boky plienok sú elastické, takže sa ľahko prispôsobujú akémukoľvek pohybu.

Dodatočné parametre

Kategória: Soft
Hmotnosť: 2.5 kg
Váha dítěte: 15 - 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: