15 položiek celkom
Green Pharmacy Hand Care Chamomile tekuté mýdlo Heřmánek 465 ml
€1,19

Tekuté mydlo Green Pharmacy Hand Care Chamomile šetrne, ale účinne čistí pokožku vašich rúk a zaisťuje im potrebnú výživu a starostlivosť.

Kód: 677
Green Pharmacy Hand Care Celandine tekuté mýdlo Měsíček lékařský 465 ml
€1,18

Tekuté mydlo Green Pharmacy Hand Care Celandine šetrne, ale účinne čistí pokožku vašich rúk a zaisťuje im potrebnú výživu a starostlivosť.

Kód: 668
Green Pharmacy mýdlo Damašská růže s bambusovým máslem 100 g
€0,62

Toaletné mydlo Green Pharmacy s damaškovou ružou a bambuckým maslom je obohatené o výťažky z damaškových ruží, ktoré majú upokojujúce a harmonizujúce účinky.

Kód: 644
Green Pharmacy Hand Care Sea Buckthorn tekuté mýdlo Rakytník řešetlákový 465 ml
€1,19

Tekuté mydlo Green Pharmacy Hand Care Sea buckthorn šetrne, ale účinne čistí pokožku vašich rúk a zaisťuje im potrebnú výživu a starostlivosť.

Kód: 674
Green Pharmacy Hand Care Sea Buckthorn tekuté mýdlo 460 ml (pumpička)
Tip
€2,02

Tekuté mydlo Green Pharmacy Hand Care Sea buckthorn šetrne, ale účinne čistí pokožku vašich rúk a zaisťuje im potrebnú výživu a starostlivosť.

Kód: 698
Green Pharmacy Hand Care Olive tekuté mýdlo Oliva 465 ml
€1,18

Tekuté mydlo Green Pharmacy Hand Care Olive šetrne, ale účinne čistí pokožku vašich rúk a zaisťuje im potrebnú výživu a starostlivosť.

Kód: 671
Green Pharmacy mýdlo plody kustovnice s mandlovým olejem 100 g
€0,62

Toaletné mydlo Green Pharmacy s goji bobuľami a mandľovým olejom je obohatené o mandľový olej, ktorý je bohatý na minerály, vitamíny a esenciálne kyseliny.

Kód: 638
Green Pharmacy mýdlo Mrkev s dýňovým olejem 100 g
€0,62

Toaletné mydlo Green Pharmacy s mrkvou a tekvicovým olejom obsahuje tekvicový olej, ktorý sa veľmi stará o pokožku a vyznačuje sa vysokým obsahom zinku.

Kód: 632
Green Pharmacy mýdlo Modrý Iris s arganovým olejem 100 g
€0,62

Toaletné mydlo Green Pharmacy s modrou dúhovkou a arganovým olejom je obohatené o arganový olej, ktorý veľmi účinne čistí pokožku, vyživuje, nevysušuje a nedráždi ju.

Kód: 635
Green Pharmacy mýdlo Manuka med s olivovým olejem 100 g
€0,62

Toaletné mydlo Green Pharmacy s manuka medom a olivovým olejom je obohatené extraktom z manuka medu, ktorý je plný minerálov a má schopnosť hydratovať a upokojiť citlivú pokožku.

Kód: 629
Green Pharmacy mýdlo limetka s olivovým olejem 100 g
€0,62

Toaletné mydlo Green Pharmacy s limetkovými bylinkami a olivovým olejom. Toaletné mydlo je obohatené o extrakty verbeny, ktoré majú upokojujúci účinok a spoľahlivo...

Kód: 641
Green Pharmacy mýdlo Levandule s lněným olejem 100 g
€0,74

Toaletné mydlo Green Pharmacy s levanduľovým a ľanovým olejom je obohatené o levanduľový extrakt, ktorý regeneruje, upokojuje a pomáha navodiť pokojný spánok.

Kód: 647
Hore
Ďalšie produkty