Persil Color prací gél 5 l

Kód: 2066
Neohodnotené
€15,47
Pouze na prodejně - osobní odběr (> 5 ks)

Osobný odber na predajni - nemožno poslať DPD ani poštou! & Nbsp;

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte o 40% * viac koncentrovanejšie zloženie značky Persil, 360 ° stupňov dokonalej čistoty sa sviežosťou. Jeho nové zloženie prináša viac sily na jednu kvapku prostriedku a vylepšený výsledok čistenia, pričom je ešte šetrnejší voči životnému prostrediu. S nemeckou technológiou. * 40% koncentrovanejšie ako predchádzajúce Persil receptúra. Príprava a použitie: Nepoužívajte na vlnené a hodvábne textílie. Návod na použitie viď obal.

Skladovanie: Uchovávajte pri teplote +5 ° C do +40 ° C. Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale. Bezpečnostné varovanie: Varovanie. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné okuliare.

Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky sú ak nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie