Ariel prášok 45PD Mountain Spring

Kód: 7088
Neohodnotené
Značka: Ariel
€12,76
Skladom

Hľadáte prací prášok, ktorý vaša bielizeň urobí sviežim a vyčistí ju? Tento prací prášok využijete na farebnú bielizeň. Čo sa materiálu bielizne týka, je ARIEL Mountain Spring (45 praní) určený ako univerzálny prostriedok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prací prášok Ariel Mountain Spring vďaka technológii zabraňujúcej zachytávaniu zvyškov prášku na bielizni má skvelé pracie účinky Arielu aj pri praní na nižšiu teplotu. Vďaka inovatívnemu zloženiu AquaPuder sa pri kontakte s vodou rýchlo rozpúšťa, okamžite sa aktivuje a preniká hlboko do vlákien, takže bielizeň skvele vyperie aj pri nižšej teplote.

Prací prášok Ariel odstraňuje odolné škvrny, dokonca aj tie, ktoré sú príčinou zápachu, ako napríklad od potu, a telesnej pachy. Obsahuje unikátnu technológiu, ktorá pomáha zabraňovať zachytávaniu zvyškov prášku na bielizni. Znížte teplotu prania na 30 °C a ušetrite až 60 % energie.

(Spotreba energie práčky pri znížení teploty prania z 60 °C na 30 °C, bežný prací cyklus).

Ariel Mountain Spring sa navyše dodáva v recyklovateľnom obale a je k dostaniu aj ako tekutý prací prostriedok a kapsule na pranie.

Zloženie: 5-15% Aniónové Povrchovo Aktívne Látky, Bieliace Činidlá Na Báze Kyslíka, <5% Neiontové Povrchovo Aktívne Látky, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Enzýmy, Optické Zjasňovače, Parfémy, Hexyl Cin

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: