Starostlivosť o nohy

Najpredávanejšie

Radenie produktov

26 položiek celkom

Výpis produktov

masť
€2,25
Jednotková cena: €0,15 / 10 ml

Bylinná masť svojim zložením napomáha regenerácii veľmi suchej, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka vysokému podielu ochranného glycerínu a zvláčňujúcich...

Kód: 129001
kopúriva
€2,25
Jednotková cena: €1,50 / 100 ml

Osvedčená ošetrujúca masť s konopným olejom vhodná na starostlivosť o kožu u osôb s kožnými ekzémami na ošetrenie suchej a popraskanej pokožky. Konopný olej má výnimočné účinky...

Kód: 129583
112909 allnature epsomska sul 1000 g
Akcia Tip
€4,88
Jednotková cena: €4,88 / 1 kg

Epsomská minerálna soľ s vysokým obsahom horčíka a síranu. Ideálna je do kúpeľov na uvoľnenie svalov, odbúranie stresu.

Kód: ALL16049 V
132252 allnature epsomska sul dubova kura 1000 g
Tip
€4,88
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Epsomská soľ do kúpeľa s dubovou kôrou. Epsomská soľ detoxikuje a odbúrava stres, dubová kôra zlepšuje priechodnosť horných dýchacích ciest a stará sa o pokožku.

Kód: 132252
112921 1 allnature epsomska sul levandule 1000 g
Tip
€6,11
Jednotková cena: €0,61 / 100 g

Epsomská soľ do kúpeľa s levanduľou. Epsomská soľ detoxikuje a uvoľňuje svaly, levanduľa pôsobí priaznivo na kvalitu spánku.

Kód: ALL13192 V
126490 apotheke mast mesickova 134ml
€4,06
Jednotková cena: €0,30 / 10 ml
Kód: MD1314
harmanček
€2,25
Jednotková cena: €1,50 / 100 ml

Liečivá bylinná masť s výťažkom harmančeka lekárskeho. Upokojuje a regeneruje podráždenú pokožku napríklad po nadmernom slnení, vhodná je aj na drobné poranenia, pri...

Kód: 129223
konopná masť
€2,25
Jednotková cena: €1,50 / 100 ml

Osvedčená ošetrujúca masť s konopným olejom vhodná na starostlivosť o kožu u osôb s kožnými ekzémami na ošetrenie suchej a popraskanej pokožky. Konopný olej má výnimočné účinky...

Kód: 129217
vazelina
€2,25
Jednotková cena: €1,50 / 100 ml

Osvedčená ošetrujúca masť s konopným olejom vhodná na starostlivosť o kožu u osôb s kožnými ekzémami na ošetrenie suchej a popraskanej pokožky. Konopný olej má výnimočné účinky...

Kód: 129214
mes
€2,25
Jednotková cena: €1,50 / 100 ml

Osvedčená bylinná masť s výťažkom z ošetrujúceho nechtíka lekárskeho.

Kód: 129205
včelí vosk
€2,25
Jednotková cena: €1,50 / 100 ml

Bylinná masť s výťažkom z propolisu a včelieho vosku pre viacúčelové mazanie. Bylinná masť je hojivá a vhodná na regeneráciu pokožky podráždenej slnkom, po bodnutí hmyzom či pri...

Kód: 129220
14798 1 návrh bez názvu 69
€2,42

Aktívny gél na nohy s výťažkom z gaštanu s osviežujúcim a upokojujúcim účinkom. Vyživuje pokožku nôh a rýchlo odstraňuje únavu, dáva pocit úľavy a relaxácie. Obsahuje 93%...

Kód: 50296
14807 1 návrh bez názvu 72
€2,83

Krém na popraskané chodidlá a päty s oligopeptidmi a oligosacharidmi z výťažku lupiny bielej. Účinne vyživuje, regeneruje a posilňuje štruktúru pokožky. Zabraňuje poškodeniu a...

Kód: 11552
sss
€6,11
Jednotková cena: €4,07 / 100 ml

Hansaplast Silver Active sprej na nohy vám zaistí 48-hodinovú ochranu proti potu a zápachu vďaka antibakteriálnym iónom striebra.

Kód: 132948
132130 ziaja krem na chodidla vyzivujici 50ml
Tip
€2,42
Jednotková cena: €0,48 / 10 ml

Hĺbkovo vyživujúci mastný krém na chodidlá s olivovým a slnečnicovým olejom . Zabraňuje praskaniu a nadmernému rohovateniu pokožky. Dokonale zmäkčuje a obnovuje hladkosť a...

Kód: A10310
132642 nivea q10 zpevnujici telove mleko s pumpickou 625 ml
Akcia
€11,43
Jednotková cena: €1,83 / 100 ml

Nivea spevňujúce telové mlieko 625 ml Firming Q10 + Vitamín C

Kód: 132642
132639 nivea tel krem 400ml repair care urea
€8,16
Jednotková cena: €2,04 / 100 ml

Názov: NIVEA Repair & Care Urea Typ: telový krém / balzam na telo Objem: 400 ml Kategória: starostlivosť o suchú až veľmi suchú pokožku

Kód: 132639
peo
€3,65
Jednotková cena: €2,43 / 100 ml

Ľahký rýchloschnúci sprej je určený na cielenú starostlivosť o pokožku nôh. Kombinácia antiperspiračných a dezodoračných látok poskytuje dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu a...

Kód: 119935
133421 1 peo deodorant sprej na nohy 150ml
€3,65
Jednotková cena: €2,43 / 100 ml

PEO Deodorant sprej na nohy, ktorý bol špeciálne vyvinutý ako ochrana pre nohy pred potením a vznikom zápachu. Obsahuje kombináciu účinných látok, vďaka ktorým pomáha zaistiť až...

Kód: 133421
prodimg 593461 Kód: 100277
jU1gTu3lvFUoGYPe9MH5oqSeLIlIwsOP thxFl7LPiAOxvLLi5c o2VP0lQY02olVWz7i7m8cJZ1a69wTQCdnB8AFNjainoWlFpVEBwuspg9MstsstM6epAX47TU8YdWc8M0rioXZn8O55qllWuUwNZMRF8DdlsjukrjIImOP6 Ab
€2,70
Jednotková cena: €0,27 / 10 ml

Vaseline Blue Seal Men Fresh je ochranná vazelína určená na starostlivosť o suchú a namáhanú pokožku. Pomáha uzamykať vlhkosť v pokožke , chrániť ju pred vysušením a zanecháva...

Kód: 134893
bmXZmNKlnyZJ3g WBAXTJBMctdJo2rN 2qtHZ0uaNAktcxVA7223ZriLaEanDorvX0YlfPqM3iwh8jOly1u1bEwvv9H pNEnOWDtpN2AuTjYys1gLX uAATfMQQjQ2teN6wfek5jRuEPPKd9wJMeCKn5usW88F3QZyLXCEjC637PWnX9aHcq
€4,47
Jednotková cena: €0,18 / 10 ml

Vaseline Blue Seal Original je klasická čistá vazelína na intenzívnu starostlivosť o suchú a namáhanú pokožku. Pomáha uzamknúť vlhkosť v pokožke a vytvoriť ochrannú bariéru ,...

Kód: 134899
KeLWJNoJU0TXWaQRsVH4hU8xmsplr5fXdR1o8XlGA8Uni5VbkNq8G7hrTxp6ptRMOfMureceTM Vup 0nD avmrgN52eG r56slPGofcuOs9vnTkbFUj9WQ 1rtUQ3jSaKqZrBWF8UKZq8KpF7Ta0moyI TUhhMjg7opDa vAlqR
€2,70
Jednotková cena: €0,27 / 10 ml

Vaseline Blue Seal Original je univerzálna čistá vazelína pre intenzívnu starostlivosť o suchú a namáhanú pokožku. Pomáha uzamykať vlhkosť v pokožke , chrániť ju pred vysušením...

Kód: 134896
113119 allnature kokosovy olej panensky bio 500 ml
€6,93
Jednotková cena: €1,39 / 100 ml

Dokonalá starostlivosť o vlasy, hydratácia, výživa, ochrana, lesk.

Kód: ALL10238
prodimg 515770
€2,54
Kód: 100313
peo obuv
€3,65
Jednotková cena: €2,43 / 100 ml

Svieži rýchloschnúci spray pre účinné odstránenie zápachu topánok. Obsiahnutá dezodoračná látka neutralizuje pach vznikajúci pri potení nôh. Antibakteriálna prísada obmedzuje...

Kód: 119938

Ovládacie prvky výpisu

26 položiek celkom