Dada Extra Care 4, 7-16 kg 33 ks

Kód: 1151
Akcia
42 hodnotení
Značka: Dada
€5,40
Skladom

Detské plienky Dada Extra Care 4 Maxi sú určené pre deti s hmotnosťou od 7 do 18 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločnosť Dada, radiaca sa medzi obľúbených výrobcov kvalitných detských plienok, nezaspáva na vavrínoch a ide s dobou. Dôkazom sú nové, ešte lepšie plienky Extra Care, ktoré poznáte podľa zlatého balenia. Majú inovatívnu technológiu, ktorá udrží zadoček vášho dieťatka v suchu ešte dlhšiu dobu. Plienky Dada sú dermatologicky testované a sú tiež jedinými poľskými plienkami vytvorenými v spolupráci s Inštitútom matky a dieťaťa.

Zadoček v suchu

Plienky dostali do vienka inovatívnu technológiu SeconDRY, ktorá veľmi rýchlo uzavrie vlhkosť vo vnútri plienky a dopraje vášmu dieťatku až dvakrát dlhší pocit suchosti oproti predchádzajúcemu variantu.
Zadoček v suchu
Pohodlie pre vás aj vaše bábätko

Pohodlie pre vás aj vaše bábätko

Plienky Extra Care disponujú aj ďalšími vychytávkami. Majú elastické boky, ktoré dieťaťu doprajú voľnosť v pohybe a pritom zabránia nechcenému pretečeniu. Za zmienku stojí aj indikátor vlhkosti, ktorý vám zmenou farby napovie, kedy je čas prebaliť.

Šetrné k detskej pokožke aj k prírode

O citlivú pokožku bábätka sa nemusíte obávať. Pri výrobe nebol použitý molekulárny chlór a plienky neobsahujú ani žiadne vonné látky. Tým sa minimalizuje riziko vzniku alergickej kožnej reakcie . Výrobca myslel aj na prírodu – plienky sú vyrábané v továrňach využívajúcich elektrinu z obnoviteľných zdrojov, z celulózy získanej z lesných plodín.
Šetrné k detskej pokožke aj k prírode

Dodatočné parametre

Kategória: Dada plienky
Hmotnosť: 1.5 kg
Váha dieťaťa: 7 - 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: