Kit & Kin Ekologické plienkové nohavičky pull-ups 6 15+kg 18 ks

Kód: 6998
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Kit a Kin
€11,16
Skladom

Kit & Kin sú hypoalergénne ekologické plienky v prémiovej kvalite. Obsahujú súčasť prírodného high-tech absorpčného jadra, ktoré využíva výrazne menej chemikálií ako bežné plienky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kit & Kin sú hypoalergénne ekologické plienkové nohavičky v prémiovej kvalite. Obsahujú súčasť prírodného high-tech absorpčného jadra, ktoré využíva výrazne menej chemikálií ako bežné plienky.

Plienky Kit & Kin chránia citlivú pokožku vášho bábätka pred pre ňu typickými problémami ako napríklad ekzém či zaparenie z plienok. Kit & Kin je prirodzenou voľbou.

Ochrana životného prostredia

Kit & Kin chráni aj naše životné prostredie. Používame udržateľné materiály, čím prispievame k riešeniu závislosti ľudstva na neobnoviteľných zdrojoch a chránime tak zdroje, ktoré budú naše deti v budúcnosti využívať.

Superabsorpčné jadro našich plienok obsahuje celulózu nebielenú chlórom, ktorá je získavaná z udržateľne obhospodarovaných lesov, pričom štítky, lepenky, okraje plienky brániace úniku moču i obalový materiál sú vyrobené z oxo-biologicky odbúrateľných materiálov.

Spoločnosť Kit & Kin je hrdým členom organizácie na ochranu zvierat, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). Kúpou produktov, ktoré nie sú testované na zvieratách, môžete pomôcť zachrániť množstvo zvierat od krutých testov a od života v utrpení.

Dodatočné parametre

Kategória: Eko plienky
Hmotnosť: 0.8 kg
Váha dieťaťa: 7 - 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: