Mintperfect zubná pasta so šalviou 75ml

Kód: 2144
Neohodnotené
Značka: ziaja
€2,76
Skladom

Zubná pasta s výťažkom šalvie, fluórom a D-panthenolom s vysokým upokojujúcim účinkom na každodenné čistenie zubov a hygienu ďasien. Na použitie od 6 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta s výťažkom šalvie, fluórom a D-panthenolom s vysokým upokojujúcim účinkom na každodenné čistenie zubov a hygienu ďasien. Prírodný výťažok zo šalvie kombinovaný s fluoridom znižuje podráždenie gingiválnej sliznice a zaisťuje ochranu proti kazom. Koloidné silikáty účinne čistia zuby a odstraňujú zubný povlak. Upokojuje podráždenú sliznicu ďasien. Predchádza zápalu ďasien. Intenzívna aróma mäty poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť. Na používanie od veku 6 rokov.

Systematická hygiena zubov a úst je cesta k zdravým zubom. Zubný kaz je spôsobený predovšetkým nesprávnou ústnou hygienou. Profylaxia kazu zahŕňa čistenie zubov najmenej dvakrát denne, čistenie medzizubných priestorov a používanie ústnych výplachov.


STOMATOLOGICKY TESTOVANÉ

pôsobenie

- Znižuje podráždenie gingiválnej sliznice
- Zaisťuje ochranu proti kazom
- Účinne čistí zuby a odstraňuje zubný povlak
- Upokojuje podráždenú sliznicu ďasien
- Predchádza zápalu ďasien
- Intenzívna aróma mäty poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť

aktívne látky

- Výťažok zo šalvie
- 0,14% fluóru
- Provitamín B5 (D-panthenol)

použitie

Naneste zubnú pastu na zubnú kefku a vyčistite zuby aspoň 2x denne, nepregĺgajte. Pre profesionálnu orálnu hygienu je najlepšie používať spolu s ústnou vodou. Pri prijímaní fluóru z iných zdrojov, konzultujte u svojho zubára alebo lekára. U detí používať malé množstvo pasty s veľkosťou hrášku pod dohľadom dospelých, aby sa zamedzilo prehltnutiu pasty.

Dodatočné parametre

Kategória: Drogerie
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: