Muumi Baby 5 Maxi+ 10–16 kg (66 ks), eko plienky

Kód: HF58915
Neohodnotené
Značka: Muumi Baby
€26,18
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Eko plienky pre bábätká, ktoré perfektne držia aj pri zvýšenom pohybe. Sú hypoalergénne, neobsahujú žiadne chemikálie, zbytočné vône či pleťové vody. Vyrábané sú iba z certifikovanej BIO fínskej celulózy, bielenej kyslíkom. Sú tak 100% bez chlóru.

Otvorené plienky

Nádherne mäkké ak pokožke šetrné otvorené plienky Muumi Baby rastú s vašim dieťaťom. Zadné a bočné gumičky absorpčné plienky zaručujú lepšie uchytenie a zabraňujú bočným únikom, aby vaše dieťa bolo dlhšie šťastné.


SUPER MÄKKÝ POVRCHOVÝ MATERIÁL
V super mäkkých a jemných plienkach Muumi Baby sa používajú iba dôkladne preskúmané čisté suroviny a priedušné povrchové materiály, ktoré udržujú pokožku vášho dieťaťa suchú a zdravú.

SPOĽAHLIVÉ
Vynikajúca absorpcia detských plienok Muumi distribuuje vlhkosť rovnomerne po celej plienke, a preto zaručuje účinnú ochranu aj pre aktívne deti. Zadná a bočná elastika medzitým zaručujú lepšie priľnutie a zabraňujú bočným a zadným netesnostiam – vaše dieťa bude tak dlhšie spokojné.

ŠETRNÉ K POKOŽKE
Do plienok Muumi Baby sa nepridávajú žiadne zbytočné chemikálie, ako je chlór, krémy, vonné látky, glyfosáty, latex, formaldehyd alebo ftaláty – a preto sú vhodné na citlivú pokožku detí.

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ
Otvorené plienky Muumi Baby sú dimenzované pre dojčatá s hmotnosťou od 2 do 26 kg. Zapínací pásik na otvorené plence sa ľahko a pohodlne zapína a nastavuje. Očarujúce postavičky Moomin na prednej strane plienky navyše uľahčujú navliekanie plienky na správnu stranu.

Štruktúra plienky Muumi Baby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: