Canpol babies set anatomických silikonových dudlíků 0-6m EXOTIC ANIMALS

Kód: 23/920_PIN
Novinka
Neohodnotené
Značka: Canpol
€5,72
Skladom

Silikónový cumlík je vyrobený z priehľadného silikónu, ktorý je úplne bez chuti a bez zápachu. Cumlík neobsahuje BPA. V balení sú 2 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

CANPOL BABIES Sada anatomických silikónových cumlíkov EXOTIC ANIMALS 0-6m 2 ks

Silikónový cumlík s elastickým pásikom anatomického tvaru z kolekcie EXOTIC ANIMALS. Bezpečnostný krúžok sa rozsvieti v tme, čo uľahčuje nájdenie cumlíka v noci.

Výhody cumlíkov Canpol:

  • sú dobre vetrané, môžete sa o tom ľahko presvedčiť stlačením elastického pásu (nepodceňujte túto vlastnosť cumlíka, zlé odtok cumlíka vedie k deformácii podnebia a uhryznutiu dieťaťa)
  • vetracie otvory v štítku cumlíka umožňujú voľné prúdenie vzduchu, odvodnenie slín, zabraňujú podráždeniu kože okolo úst
  • bezpečnostný krúžok v cumlíku pevne drží, čo uľahčuje dieťaťu pohodlné uchopenie a rodičom pripojenie klipu alebo reťaze k cumlíku
  • cumlíky sú k dispozícii v atraktívnych pastelových farbách a nápaditých vzoroch

Návod na použitie:
Pred prvým použitím sterilizujte cumlík z hygienických dôvodov vo vriacej vode asi 5 minút. Po ochladení vytlačte zvyšnú vodu z cumlíka. Pred každým použitím dôkladne umyte cumlík v teplej vode. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne alebo chemické čistiace prostriedky. Nadmerné používanie čistiacich prostriedkov môže spôsobiť poškodenie plastových častí. Nikdy nenamočte cumlík do sladkých látok alebo liekov - vystavujete dieťa riziku vzniku defektu zubnej skloviny. Cumlík používajte maximálne 1-2 mesiace a potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nový. Ak cumlík zapadá do úst dieťaťa, NEPANIKÁRTE - cumlík je navrhnutý tak, aby ho dieťa nemohlo prehltnúť a v takýchto prípadoch ho môžete bezpečne odstrániť z úst. Odstráňte cumlík čo najdôsťnejšie. Cumlík skladujte v čistej, suchej a uzavretej nádobe. Odporúčame nepoužívať cumlíky u detí starších ako 3 roky.

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Skontrolujte kvalitu cumlíka pred každým kŕmením dieťaťa. Otestujte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím vo všetkých smeroch. Pri prvých príznakoch poškodenia okamžite vyhoďte cumlík a už ho nepoužívajte. Používajte iba cumlíky a reťaze, ktoré spĺňajú požiadavky EN12586. Nikdy nepripájajte cumlík k rôznym strunám, šnúrkam alebo stuhám oblečenia. Dieťa sa môže dusiť. Cumlík nenechávajte na priamom slnečnom svetle, v blízkosti zdroja tepla alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, ako sa odporúča - môžete spôsobiť oslabenie ďasien cumlíka. Odstránený kryt uchovávajte mimo dosahu dieťaťa - to zabráni možnému uduseniu.

Silikónový cumlík spĺňa požiadavky:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/ES o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, EN 1400 - 1 Výrobky na starostlivosť o deti - étery pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobkoch, EN 1400 – 2 Výrobky na starostlivosť o deti - útechy pre dojčatá a malé deti - Časť 2: Mechanické požiadavky a testy, EN 1400 - 3 Výrobky na starostlivosť o deti - útechy pre dojčatá a malé deti - Časť 3: Chemické požiadavky a testy

Dodatočné parametre

Kategória: Cumlíky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: