Ambi Pur Car Jaguar Ocean Mist 2ks

Kód: 11588
Neohodnotené
Značka: Ambi-Pur
€4,52
Skladom

Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technológiou Odourclear nepretržite odstraňuje nepríjemné pretrvávajúce zápachy a nahradí ju sviežou vôňou oceánu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technológiou Odourclear nepretržite odstraňuje nepríjemné pretrvávajúce zápachy z vášho auta a zanecháva ľahkú sviežu vôňu po dobu 30 dní. Oproti väčšine ostatných osviežovačov vzduchu do auta, ktoré zápach väčšinou len prekrývajú, Ambi Pur Car pachy skutočne eliminuje a zanecháva len nádhernú sviežu vôňu. Jedná sa o malý nenápadný osviežovač vzduchu, ktorý sa jednoducho pripevní na klimatizáciu vozidla.

  • Nič nezakrýva, v skutočnosti eliminuje pretrvávajúci a intenzívny zápach potravín, domácich zvierat, tabakového dymu a odpadkov.
  • Zanecháva príjemnú a sviežu vôňu
  • Osviežovače vzduchu do auta vône vydržia až 30 dní.
  • Je možné ho ľahko pripnúť k ventilátoru v aute. Nastaviteľná intenzita vône pre príjemnú sviežosť.
  • Diskrétny a štýlový

Technológia „Odourclear“ v osviežovačoch vzduchu Ambi Pur do auta dlhodobo odstraňuje nepríjemné pachy vo vozidle a zanecháva jemnú sviežu vôňu až po 30 dní. Na rozdiel od väčšiny vôní do automobilov, ktoré iba maskujú pachy, Ambi Pur eliminuje dlhotrvajúci zápach a zanecháva ľahkú sviežu vôňu. Malý, diskrétny osviežovač vzduchu, ktorý sa dá ľahko pripevniť k ventilačnej mriežke, eliminuje aj tie najodolnejšie pachy z potravín, domácich zvierat, cigaretového dymu alebo iného domáceho odpadu vďaka technológii „Odourclear“ a nahrádza ich čerstvou vôňou. Pomocou regulátora na boku zariadenia je možné intenzitu vône nastaviť podľa potreby. Osviežovač Ambi Pur sa jednoducho používa – bez batérií a elektriny.

Dodatočné parametre

Kategória: Autokozmetika
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: