Ariel prášok 45PD Color

Kód: 6488
Neohodnotené
Značka: Ariel
€11,96
Skladom

Hľadáte prací prášok, ktorý spoľahlivo vyperie a osvieži vašu bielizeň? Tento prací prášok sa bude hodiť na farebnú bielizeň. Čo sa materiálu bielizne týka, je ARIEL Color 2,925 kg (45 praní) navrhnutý ako univerzálny prostriedok. Zvládne teda aj jemnú a športovú bielizeň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prací prášok Ariel vhodný pre farebnú bielizeň. Odstraňuje mnoho odolných škvŕn a nečistôt, rozjasňuje farby dokonca už po jednom vypraní. Preniká do hĺbky vlákien a perfektne odstraňuje nečistoty.

Ariel Color prací prášok je vhodný na farebnú bielizeň, skvele zachová farbu aj tvar pranej bielizne. Preniká do hĺbky vlákien a perfektne odstraňuje odolné nečistoty .

Ariel Color prací prášok s nízkou penivosťou je určený pre farebnú bielizeň. Vďaka špeciálnej ochrane udržia žiarivé farby vášho oblečenia na dlhú dobu. Všetko zvládne vyčistiť a zároveň rozžiariť. Prášok sa rýchlo rozpúšťa a nezanecháva stopy na oblečenie. Prípravok je účinný už od 30 °C .

Ariel prací prášok nielen odstraňuje odolné škvrny tým, že preniká hlboko do vlákien, ale taktiež zabraňuje tomu, aby sa škvrny v tkanine usadzovali. Ariel účinne odstraňuje škvrny už pri prvom praní, ale pritom je šetrný k tkanine

Dodatočné parametre

Kategória: Prášky na pranie
Hmotnosť: 3.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: