Ariel prášok - Lenor Universal 100 PD

Kód: 87890
Neohodnotené
Značka: Ariel
€18,43
Skladom

Ariel, značka odporúčaná výrobcami Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje prací prášok Ariel +Touch Of Lenor Unstoppables Universal Fast Dissolving. Ariel +Touch of Lenor Unstoppables prináša väčšiu sviežosť a poskytuje vynikajúci pocit čistoty aj pri praní na nižšiu teplotu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ariel, značka odporúčaná výrobcami Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje prací prášok Ariel +Touch Of Lenor Unstoppables Universal Fast Dissolving. Ariel +Touch of Lenor Unstoppables prináša väčšiu sviežosť a poskytuje vynikajúci pocit čistoty aj pri praní na nižšiu teplotu. Vďaka unikátnej technológii rýchleho rozpúšťania sa prášok pri kontakte s vodou rýchlo rozpustí, okamžite sa aktivuje a preniká hlboko do vlákien aj pri krátkych cykloch s nízkou teplotou. Znížte teplotu prania na 30 °C a ušetrite až 60 % energie. (Spotreba energie práčky pri znížení teploty prania z 60 °C na 30 °C, bežný prací cyklus). A studené pracie cykly pomáhajú chrániť vaše tkaniny dlhšie ako pri praní v teplej vode. Jeho zloženie obsahuje biologicky rozložiteľné zložky (80 % všetkých organických zložiek je biologicky rozložiteľných). A navyše, prací prášok Ariel Color je v 100% recyklovateľnom balení kartónové balenie bolo vyrobené z 80% podielom recyklovaného papiera.

  • Hĺbková čistota + posilnená sviežosť: Prací prostriedok Ariel poskytuje hĺbkovú čistotu v kombinácii s posilnenou sviežosťou produktu Lenor Unstoppables
  • Ariel odporúčajú značky: Whirlpool, Electrolux, Candy, Beko
  • Rýchle rozpúšťanie aj pri nízkych teplotách: Vďaka unikátnej technológii na rýchle rozpúšťanie aj za studena pomáha zabrániť usadzovaniu zvyškov prášku
  • Perte v studenejšej vode a ušetríte až 60 % energie (spotreba energie práčky, úspora pri znížení teploty prania zo 60 °C na 30 °C, bežný prací cyklus)
  • 100% recyklovateľné kartónové balenie: Prášok na pranie Ariel má 100% recyklovateľné kartónové balenie
  • Biologicky odbúrateľný: 80 % všetkých organických prísad pracieho prášku Ariel je biologicky odbúrateľný

Dodatočné parametre

Kategória: Prášky na pranie
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: