Canpol babies Chránič prsnej bradavky EasyStart univerzálny M/L 2ks

Kód: 18/603
Neohodnotené
Značka: Canpol
€3,52
Skladom

Sada chráničov EasyStart chráni boľavé a popraskané bradavky, urýchľujú ich hojenie a návrat k prirodzenému spôsobu dojčenia. Špeciálne tvarovaný chránič umožňuje dieťaťu v priebehu kŕmenia pritúliť sa k prsníku matky, cítiť jej teplo a vôňu kože. Chrániče sú balené v sterilizačnej kapsule, vďaka ktorej je možné ich vydezinfikovať iba za 2 minúty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada chráničov EasyStart chráni boľavé a popraskané bradavky, urýchľujú ich hojenie a návrat k prirodzenému spôsobu dojčenia. Špeciálne tvarovaný chránič umožňuje dieťaťu v priebehu kŕmenia pritúliť sa k prsníku matky, cítiť jej teplo a vôňu kože. Chrániče sú vyrobené z mäkkého silikónu. Silikón je úplne bez chuti a zápachu, nemení chuť mlieka a zaisťuje dieťaťu pocit prirodzenosti a komfortu počas každodenného kŕmenia. Chrániče sú balené v sterilizačnej kapsule, vďaka ktorej je možné ich vydezinfikovať iba za 2 minúty.

Ochrana bradaviek - urýchlenie hojenia.

Komfort - veľmi ľahký.

Špeciálny tvar – pocit prirodzenosti.

Mäkký silikón - bez chuti a zápachu.

Sterilizačné kapsule - iba 2 minúty.

Chrániče sú distribuované v dvoch veľkostiach: S – malé, M/L – univerzálne. V balení 2 kusy.

Návod na použitie:
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím chrániče sterilizujte vo vriacej vode po dobu cca 3 minút alebo v sterilizačnej kapsule po dobu 2 minút. Chránič prikladajte iba k suchému a čistému prsníku. Nepoužívajte žiadne krémy. Chránič nedierujte ani dierky nezväčšujte, môžete spôsobiť zničenie chrániča. Pred použitím odporúčame konzultáciu s pôrodnou asistentkou alebo detským lekárom.

  1. Jemne masírujte bradavku tak, aby vystúpila.
  2. Priložte chránič na bradavku tak, aby bradavka bola uprostred.
  3. Chránič dôkladne pritlačte k prsníku. Skontrolujte, že profilovaná časť chrániča je umiestnená nahor alebo do miest, kde má dieťa pri kŕmení nos.
  4. Jemne chránič pridržujte a môžete začať kŕmenie.

Upozornenie!
Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Chrániče zodpovedajú požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov
Smernicu Rady 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče bradaviek
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: