Canpol babies První kartáček na prst masážní v pouzdru

Kód: 56/159
Neohodnotené
Značka: Canpol
€2,43
Skladom

Silikónová kefka je navrhnutá tak, aby umyla prvé zuby dieťaťa a masíruje ďasná. Odporúča sa na použitie aj u detí, ktoré ešte nemajú zuby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Prvá kefka na prst masážna v puzdre

Silikónová kefka je navrhnutá tak, aby umyla prvé zuby dieťaťa a masíruje ďasná. Odporúča sa na použitie aj u detí, ktoré ešte nemajú zuby. Konštrukcia kefy vám umožňuje čistiť a masírovať ťažko dostupné miesta. Špeciálne výčnelky dôkladne masírujte ďasná dieťaťa. Učí dieťa správnej dentálnej hygiene.

Umožňuje rodičom bezpečne čistiť bez strachu z poškodenia citlivých detských ďasien, čo sa môže vyskytnúť pri používaní klasických zubných kefiek, a tým odradiť dieťa od čistenia zubov. Položte kefu na ukazovák (pozri obrázok) a jemne vyčistite a masírujte ďasná dieťaťa.

Návod na použitie:
Udržujte čisté. Pred každým použitím sterilizujte vo vriacej vode po dobu 5 minút. Po použití kefu dôkladne umyte a opláchnite.

Upozornenie! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Skontrolujte výrobok pred každým použitím. Pri prvých príznakoch poškodenia alebo opotrebenia okamžite výrobok vyhoďte a už ho nepoužívajte. Výrobok nie je hračka, uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Zubná kefka spĺňa požiadavky:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/ES o všeobecnej bezpečnosti výrobkov.