Canpol babies termoska na jedlo EXOTIC ANIMALS 300ml

Kód: 53/000
Neohodnotené
Značka: Canpol
€21,74
Skladom

Perfektné riešenie pre zdravé jedlo pre deti mimo domova – ideálne na piknik. Jedlo udrží svoju teplotu až po dobu siedmich hodín. Termoska je z kolekcie EXOTIC ANIMALS, ide teda jednoducho kombinovať s ostatnými produktmi z tejto kolekcie. Objem 300 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektné riešenie pre zdravé jedlo pre deti mimo domova – ideálne na piknik.   Jedlo udrží svoju teplotu až po dobu siedmich hodín. Termoska je z kolekcie EXOTIC ANIMALS, ide teda jednoducho kombinovať s ostatnými produktmi z tejto kolekcie. Objem 300 ml.

Praktická a farebná termoska na jedlo canpol babies   je perfektným riešením na uchovanie teplého zdravého jedla pre deti mimo domova. Termoska je vyrobená z   nerezovej ocele . Má   ideálnu kapacitu pre detskú stravu   a udržuje stálu teplotu jedla po dobu niekoľkých hodín. Môžete v nej skladovať   teplé i studené pokrmy . Udržia pokrmy teplé až 5 hodín a studené až 7 hodín. Vďaka tomu môžete vziať so sebou na prechádzku obľúbenú teplú polievku vášho dieťaťa alebo mať istotu, že sa desiaty na letný piknik nepokazia na slniečku.

Termoska má   široké hrdlo , čo uľahčuje manipuláciu s jedlom. Ľahko sa udržuje v čistote, stačí odskrutkovať uzáver a umyť pod tečúcou vodou s použitím jemného umývacieho prostriedku pre deti. Použitá oceľ je úplne bezpečná v styku s potravinami, neabsorbuje pachy ani chute, nereaguje s potravinárskymi látkami a neobsahuje BPA. Spoľahlivé tesnenie zaisťuje utesnenie termosky bez ohľadu na to, čo do nej vložíte.

Termoska s veselým vzorom je súčasťou kolekcie   EXOTIC ANIMALS   - pozrite sa na ďalšie produkty z tejto kolekcie a vytvorte pre svoje bábätko krásnu jedálenskú súpravu.

Termoska je určená deťom starším ako 12 mesiacov.

Perfektné riešenie pre zdravé jedlo   pre deti mimo domova.

  široký otvor , ktorý uľahčuje plnenie dózy na potraviny, jej vyprázdnenie a následné dôkladné umytie.

Izolovaná dóza na potraviny   udržuje požadovanú teplotu jedla   – jedlo pripravené doma si svoju teplotu udrží niekoľko hodín.

Veko je navyše zaistené   silikónovým tesnením , ktoré zaisťuje vzduchotesnosť a tesnosť izolovanej dózy na potraviny.

Ľahko sa udržuje v čistote , stačí odskrutkovať uzáver a umyť pod tečúcou vodou s jemným umývacím prostriedkom pre deti.

Ideálne   kapacita 300 ml   na detské jedlo.

Vyrobené z   vysoko kvalitného nerezu .

Milý a veselý design   termosky urobí deťom jedlo oveľa príjemnejším.

Návod na použitie:
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím termosku dôkladne umyte v teplej vode prípravkom určeným deťom, opláchnite. Z bezpečnostných dôvodov nenapĺňajte misku vriacou vodou. Špeciálny uzáver zabraňuje vyliatiu horúcej vody. Vždy sa uistite, že je nalievací otvor dobre uzavretý. Nepoužívajte v mikrovlnej rúre. Pred každým kŕmením skontrolujte teplotu podávaného pokrmu.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Výrobok nie je hračka, uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu kŕmenia bez dozoru dospelej osoby. Informácie o výrobku uchovajte pre prípadné neskoršie použitie. Číslo série je uvedené na obale.

Termoska zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky.

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmenie
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: