Mintperfect zubná pasta active remineralujúca 75ml

Kód: 2147
Neohodnotené
Značka: ziaja
€3
Skladom

Zubná pasta s tekutou zubnou sklovinou a fluórom na remineralizáciu zubov a obnovenie zubnej skloviny. Utesňuje, chráni a vyhladzuje povrch zubov na každodenné použitie od 6 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta s tekutou zubnou sklovinou a fluórom na remineralizáciu zubov a obnovenie zubnej skloviny. Utesňuje, chráni a vyhladzuje povrch zubov na každodenné použitie vo veku od 6 rokov.
Tekutá zubná sklovina a fluór utesňujú povrch zubov. Zmenšujú precitlivenosť zubov, chránia pred pôsobením kyselín a zubným kazom. Obsahuje 0,15 iónov F.
Prírodný oxid kremičitý dôkladne odstraňuje zubný povlak a navracia prirodzenú belosť.
Jemná, mätová príchuť poskytuje príjemné osvieženie.

Systematická hygiena zubov a úst je cesta k zdravým zubom. Zubný kaz je spôsobený predovšetkým nesprávnou ústnou hygienou. Profylaxia kazu zahŕňa čistenie zubov najmenej dvakrát denne, čistenie medzizubných priestorov a používanie ústnych výplachov.

STOMATOLOGICKY TESTOVANÉ

pôsobenie

- Utesňuje povrch zubov - Zmenšuje precitlivenosť zubov - Chráni pred pôsobením kyselín a zubným kazom - Dôkladne odstraňuje zubný povlak - Navracia prirodzenú belosť - Jemná, mätová príchuť poskytuje príjemné osvieženie

aktívne látky

- Tekutá zubná sklovina
- Fluór
- Oxid kremičitý

použitie

Naneste zubnú pastu na zubnú kefku a vyčistite zuby aspoň 2x denne, nepregĺgajte. Pre profesionálnu orálnu hygienu je najlepšie používať spolu s remineralizujúcou ústnou vodou. Pri prijímaní fluóru z iných zdrojov, konzultujte u svojho zubára alebo lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Drogerie
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: