Muumi Baby Pants 6 Junior 12-20 kg (52 ks), nohavičkové eko plienky

Kód: HF59710
Neohodnotené
Značka: Muumi Baby
€25,96
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Eko plienkové nohavičky na denné i nočné nosenie, ktoré obsahujú dvojitú ochranu pred únikom. Sú hypoalergénne, neobsahujú žiadne chemikálie, zbytočné vône či pleťové vody. Vyrábané sú iba z certifikovanej BIO fínskej celulózy, bielenej kyslíkom. Sú tak 100% bez chlóru.

Plienkové nohavičky pre chodcov

Extrémne pružné a savé nohavičkové plienky Muumi Baby sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré sa už učia chodiť a je pre nich ťažké sedieť pokojne aj počas prebaľovania.


JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ
Plienkové nohavičky Muumi Baby Walkers sú určené pre aktívne deti, ktoré sa už učia chodiť. Plienkové nohavičky sa ľahko naťahujú a rovnako ľahko sa dávajú dole rozopnutím strán plienky. Plienkové nohavičky sú vhodné na denné aj nočné použitie a ako nočníky na tréning.

SUPER MÄKKÝ POVRCHOVÝ MATERIÁL
V super mäkkých a jemných plienkach Muumi Baby sa používajú iba dôkladne preskúmané čisté suroviny a priedušné povrchové materiály, ktoré udržujú pokožku vášho dieťaťa suchú a zdravú.

SPOĽAHLIVÉ
Vynikajúca absorpcia detských plienok Muumi distribuuje vlhkosť rovnomerne po celej plienke, a preto zaručuje účinnú ochranu aj pre aktívne deti. Zadná a bočná elastika medzitým zaručujú lepšie priľnutie a zabraňujú bočným a zadným netesnostiam – vaše dieťa bude tak dlhšie spokojné.

ŠETRNÉ K POKOŽKE
Do plienok Muumi Baby sa nepridávajú žiadne zbytočné chemikálie, ako je chlór, krémy, vonné látky, glyfosáty, latex, formaldehyd alebo ftaláty – a preto sú vhodné na citlivú pokožku detí.

Štruktúra plienkových nohavičiek Muumi Baby Walkers

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: