O nás

Naša spoločnosť NAPPY sa už od roku 1999 zaoberá najmä dovozom a distribúciou jednorazových prebaľovacích plienok pre deti i dospelých z tuzemska a krajín EÚ, ktoré balíme pod vlastnými privátnymi značkami Nappy a Nancy. Medzi ďalšie tovar patrí tiež dámske hygienické potreby, inkontinenčné a prebaľovacie podložky, podložky pre zvieratká, kozmetika s prírodnými zložkami, pracie gély a mnoho ďalšieho.

Hlavnou činnosťou firmy je veľkoobchodný predaj, zásobovanie dojčenských ústavov a nemocníc, domovov pre seniorov a ďalších sociálnych zariadení. Zásobujeme širokú maloobchodná sieť po celom území SR aj na slovenský. Medzi našu ďalšiu činnosť patrí spolupráca s obchodnými partnermi, pre ktorých balíme jednorazové plienky pod ich privátnymi značkami. Časť sortimente nájdete aj na tomto e-shope, najviac tovarov však zakúpite na našej kamennej predajni v Renot, kde máme skladom tovar pre deti i dospelých rôznej kvality. Ponúkame široký výber pre málo náročných zákazníkov, až po prvotriedne značkový tovar určené pre západnú Európu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie