Pampers Pants 6 XL (14-19 kg) 132 ks - mesačné balenie

Kód: 9971
Neohodnotené
Značka: Pampers
€43,52
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Plienkové nohavičky Pampers Pants sú hebké a pružné, takže sa vždy prispôsobia vášmu dieťaťu. Pohodlne sa navliekajú a pri prebaľovaní sa na stranách dajú roztrhnúť, čo zaručí ľahkú výmenu.

Majú 2 zóny Dry ktoré odvádzajú tekutinu a zabraňujú kontaktu s pokožkou vášho dieťaťa. Zároveň sú priedušné, majú mikropóry, ktoré prepúšťajú vlhký vzduch z plienky a pomáhajú pokožke zostať v suchu. To zaisťuje, že vaše dieťa zostane v suchu až po dobu 12 hodín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plienkové nohavičky Pampers Pants s revolučnou VRECKOM STOP & PROTECT, ktorá spolu s dokonale padnúcim pružným pásom poskytuje až 12 hodín úplnej ochrany proti pretečeniu.

Majú tiež super absorpčné jadro, ktoré okamžite absorbuje tekutinu a dvojité bezpečnostné manžetky, ktoré pomáhajú predchádzať pretečeniu okolo nožičiek.

Keď začne byť vaše dieťatko pri výmene plienky neposedné, sú tu plienkové nohavičky Pampers Pants pre ľahké prebaľovanie: vďaka pružnému pásu sa obliekajú jedným ťahom. Vyzliekajú sa roztrhnutím na bokoch. Potom ich stačí zrolovať a zaistiť pásikom pre ľahkú likvidáciu.

Rovnako ako pre vás je aj pre Pampers prioritou bezpečnosť dieťatka: Plienkové nohavičky Pampers Pants sú dermatologicky testované a neobsahujú žiadne parfémy klasifikované ako alergény (uvedené v smernici EU č. 1223/2009 o kozmetických prípravkoch). Sú schválené dermatológmi z organizácie Skin Health Alliance ako bezpečné v kontakte s detskou pokožkou.
Chcete sa o zložení dozvedieť viac? Navštívte pampers.sk

  • Plienkové nohavičky s vreckom Stop & Protect, ktoré pomáha zabrániť pretečeniu vzadu
  • Jednoduchá výmena plienky: obliekajú sa jedným ťahom
  • Ľahko sa vyzliekajú: stačí ich roztrhnúť na bokoch. Zrolujte, zaistite pásikom a zlikvidujte
  • Dokonale padnúci pružný pás: prispôsobuje sa tvaru bruška dieťatka a pomáha tak predchádzať pretečeniu
  • Super absorpčné jadro – okamžite absorbuje tekutinu pre až 12-hodinovú úplnú ochranu proti pretečeniu
  • Dvojité manžetky pomáhajú predchádzať pretečeniu okolo nožičiek
  • Roztomilé motívy rozlišujú prednú a zadnú stranu plienky
  • Dermatologicky testované a schválené dermatológmi z organizácie Skin Health Alliance ako bezpečné v kontakte s detskou pokožkou

Dodatočné parametre

Kategória: Pampers
Hmotnosť: 8 kg
Váha dieťaťa: 7 - 18 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: