Prírodné a umelé sladidlá

Najpredávanejšie

 
€1,48
 
€1,89

Radenie produktov

15 položiek celkom

Výpis produktov

111910 4slim cekankovy original 700 g
€9,79 –16 %
€8,16

4Slim Čakankový originál je prírodné sirupové sladidlo novej generácie s nízkym glykemickým indexom, vysokým obsahom vlákniny a iba 5 % sacharidov. Ideálna náhrada cukru pre...

Kód: 111910
10039 1 4slim cekankový topping prichut cokolada 330 g
Akcia Výpredaj
€6,88 –40 %
€4,06
Jednotková cena: €1,23 / 100 g

Tekutá poleva z čakankového extraktu s príchuťou čokolády, so sladidlami. Čakankový topping 4slim, to je sladká Low Carb poleva, ktorá sa môže pýšiť nízkym obsahom cukru a tuku...

Kód: 857035
111913 4slim cekankovy topping slany karamel 330 g
€6,93

Tekutá poleva z čakankového extraktu s príchuťou karamelu, so sladidlami. Čakankový topping 4slim, to je sladká Low Carb poleva, ktorá sa môže pýšiť nízkym obsahom cukru a tuku...

Kód: 111913
111931 4slim sladidlo z cekanky natural 1 2 kg
€11,84

Čakankový sirup Natural 4Slim je low carb stolné sladidlo novej generácie vyrobené patentovanou metódou z koreňa čakanky a rastlinnej vlákniny. Pokrmy alebo nápoje pripravené s...

Kód: 111931
113593 allnature erythritol 500 g
€6,39
Jednotková cena: €1,28 / 100 g

Sladký ako cukor a takmer bez kalórií. To je erytritol!

Kód: ALL16050 V
113632 allnature himalajska sul cerna jemna 500 g
€1,89
Jednotková cena: €0,38 / 100 g

Himalájska soľ čierna je špeciálny druh nerafinovanej vulkanickej soli so špecifickou a veľmi výraznou siričitou vôňou, ktorá pripomína vajíčka. Využijete ju nielen v indickej...

Kód: ALL13078 V
113626 allnature himalajska sul ruzova jemna 500 g
€1,48
Jednotková cena: €0,30 / 100 g

Poznáte už Himalájsku soľ z pakistanských hôr?

Kód: ALL16047 V
IWKAGDNE8OxZYbDhuplhH4MAMxWnNaX5N6RDREZmw1yq WofLg8AtzLUTQnle67yO m8HvizRzXBW7jK3 mcUZoi kGaG Ft2hFGfUh8VFvSdQAwNqXrM3YFJ8sSrVZRO1PQ4ytJW pcGLp 9RlTt4TamUEp0YHeon9F30qiPEnJWMWetCiHY rsPpCTwmLC
€6,11
Jednotková cena: €1,22 / 100 g

Allnature Keltská soľ je prírodná morská soľ s jemnými kryštálmi a charakteristickou chuťou. Pochádza z oblasti Guérande na francúzskom pobreží Atlantiku , kde je získavaná...

Kód: 135001
allnature sportlab elektrolyty ananás 274 g
Tip
€19,63

Instantný nápoj v prášku s obsahom vitamínu C, horčíka, draslíka a sodíka. Výživový doplnok so sladidlom a osviežujúcou ananásovou príchuťou.

Kód: 134101
131791 gresik bonbony salvejove 100g
€2,42
Jednotková cena: €0,24 / 10 g

Pri prechladnutí, pôsobí priaznivo pri problémoch s hornými dýchacími cestami.

Kód: 000105
er
€9,79

Erytritol je prírodné stolové sladidlo, ktoré ponúka sladkosť porovnateľnú s cukrom, avšak bez takmer žiadnych kalórií. Vďaka svojmu nízkemu glykemickému indexu a absencii...

Kód: 129568
organis xylitol brezové cukor 1000 g
€8,56

Xylitol sa radí medzi stolné sladidlá. Xylitol sa prirodzene vyskytuje v rôznych druhoch ovocia a zeleniny. Má veľmi nízky glykemický index a je preto vhodný aj pre diabetikov...

Kód: 129565
111907 4slim cekankovy original 1 2 kg
Akcia
€15,12 –8 %
€13,89

4Slim Čakankový Originál sirup je low carb sladidlo novej generácie s vlákninou a nízkym glykemickým indexom. Vhodné do nápojov aj sladkých dezertov.

Kód: 111907
10045 4slim cekankový topping prichut cokolada 700 g
€8,16
Jednotková cena: €1,17 / 100 g

Čakankový topping 4slim, to je sladká hustá Low Carb poleva, ktorá sa môže pýšiť nízkym obsahom cukru a tuku na rozdiel od iných toppingov. Prirodzene bez lepku, bez...

Kód: 134746
10048 1 4slim cekankový topping slany karamel 700 g
€8,16
Jednotková cena: €1,17 / 100 g

Čakankový topping 4slim, to je sladká Low Carb poleva, ktorá sa môže pýšiť nízkym obsahom cukru a tuku na rozdiel od iných toppingov. Je úplne bez lepku, bez laktózy, bez...

Kód: 857034

Ovládacie prvky výpisu

15 položiek celkom