Rúška zdravotnícka jednorazová BeSafe EU 10 ks

Kód: 1703
Neohodnotené
Značka: Besafe
€3,36
Skladom

Rúška ochranná 3-vrstvová - vyrobené v EU

Ústne rúšky sú základnou ochranou dýchacích ciest. Rúšky pravidelne meňte a majte na pamäti že účinnosť akejkoľvek ústnej ochrany sa znižuje čím viac je rúška navlhnuté. Dbajte aj na správne nasadzovanie a nosenie rúška.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • výborne priľne k tvári
  • opatrená flexibilnými gumičkami
  • ochrana pre užívateľov a okolie pred kvapôčkovou infekciou
  • vysoký komfort pri nosení
  • účinnosť bakteriálnej filtrácie BFE 98%

UPOZORNENIE

Použitie rúška:

Rúšku nasadíte správne tak, že nájdete na hornej časti kovový alebo vystužený opasok. Túto časť nasadíte na koreň nosa a primeraným tlakom ju ukazovákom a palcom utesníte okolo koreňa nosa. Gumičky/povrázky na ľavej a pravej strane rúška umiestnite za uši. V prípade, že potrebujete upraviť dĺžku gumičiek, skráťte ich uzlíkom. Uistite sa, že rúška zahaľuje váš nos, ústa a bradu.

Po nasadení rúška a pri jej používaní sa ho nedotýkajte siahajte len na upevňovacie gumičky/povrázky.

Pri odnímaní rúška sa opäť nedotýkajte prednej časti rúška, ktorý môže byť kontaminovaný. Nepotrebnú rúšku vyhoďte do uzavretého koša na odpadky, Ruky si umyte alkoholom, dezinfekčným mydlom alebo gélom a vodou. Ak máte k dispozícii antibakteriálne prostriedky, naneste ich na ruky a nechajte pôsobiť. Umývanie rúk by malo nasledovať aj po náhodnom dotyku prednej časti rúška pri jej používaní. Pokiaľ vaša rúška zvlhne, nahraďte ju novou a suchou. Majte na pamäti, že zvlhnutá rúška znižuje svoju účinnosť.

Samotná rúška nie je jedinou ochrannou pokiaľ súčasne nebudete používať a dodržiavať ostatné odporúčania pre ochranu vášho zdravia. Spolu s rúškom sa odporúča chrániť oči, ruky a dodržiavať ostatné hygienické opatrenia a zvyšovanie imunity organizmu.

Dodatočné parametre

Kategória: Rúška a respirátory FFP2 EÚ
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: