Rúška zdravotnícka jednorazová BeSafe EÚ 10 ks

Kód: 1703
Neohodnotené
€2,67
Skladom (> 5 ks)

Rúška ochranná 3-vrstvová - vyrobené v EU

Ústne rúška sú základnou ochranou dýchacích ciest. Rúška pravidelne meňte a majte na pamäti & nbsp; že účinnosť akejkoľvek ústnej ochrany sa znižuje čím viac je rúško navlhnutá. Dbajte aj na správne nasadzovanie a nosenie rúška.

Detailné informácie

Podrobný popis

 • výborne priľne k tvári
 • opatrená flexibilnými gumičkami
 • ochrana pre užívateľov a okolie pred kvapôčkovou infekciou
 • vysoký komfort pri nosení
 • účinnosť bakteriálnej filtrácie BFE 98%

  & nbsp; & Nbsp; & nbsp;

  UPOZORNENIE

  Použitie rúška:

  Rúšku nasadíte správne tak, že nájdete na hornej časti kovový alebo vystužený pásik. Túto časť nasadíte na koreň nosa a primeraným tlakom ju ukazovákom a palcom utesníte okolo koreňa nosa. Gumičky / povrázky na ľavej a pravej strane rúška umiestnite za uši. V prípade, že potrebujete upraviť dĺžku gumičiek, skráťte je uzlíkom. Uistite sa, že rúška zahaľuje váš nos, ústa a bradu.

  Po nasadení rúška a pri jej používaní sa jej nedotýkajte sahejte len na upevňovacie gumičky / povrázky.

  Pri odnímanie rúška sa opäť nedotýkajte prednej časti rúška, ktorá môže byť kontaminovaná. Nepotrebnú rúšku vyhoďte do uzavretého koša na odpadky, Ruky si umyte alkoholom, dezinfekčným mydlom alebo gélom a vodou.Pokud máte k dispozícii antibakteriálne prostriedky, naneste ich na ruky a nechajte pôsobiť. Umývanie rúk by malo nasledovať aj po náhodnom dotyku prednej časti rúška pri jej používaní. Ak vaše rúška zvlhne, nahraďte ju novou a suchú. Majte na pamäti, že Zvlhnutá rúška znižuje svoju účinnosť.

  Samotná rúška nie je & nbsp; jedinou ochrannou ak súčasne nebudete používať a dodržiavať ostatné odporúčania pre ochranu vášho zdravia. Spolu s rúškom sa odporúča chrániť oči, ruky a dodržiavať ostatné hygienické opatrenia a zvyšovanie imunity organizmu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie