Radenie produktov

299 položiek celkom

Výpis produktov

Snímka obrazovky 2025 03 31 215259
Akcia Novinka
€6,93

Telové mlieko - hydratačné a vyživujúce, dermo, na suchú pokožku, pre normálnu a suchú pleť, s vitamínmi, na každodenné použitie, medzi aktívne látky patrí dexpanthenol, sladká...

Kód: 111802
Snímka obrazovky 2025 03 31 220848
Akcia Novinka
€10,20

Telové mlieko - hydratačné a vyživujúce, pre normálnu a suchú pleť, medzi aktívne látky patrí bambucké maslo, objem 625 ml - 526,40 Kč/1 l

Kód: 111814
Snímka obrazovky 2025 03 31 215725
Novinka
€7,34

Nivea® Ľahké telové mlieko pre normálnu až suchú pokožku obohatené o Intense Moisture Serum a prírodné aloe vera.

Kód: 111805
Snímka obrazovky 2025 03 31 214326
Novinka
€7,34

Telové mlieko - hydratačné a vyživujúce, pre suchú pleť, na každodenné použitie, medzi aktívne látky patrí mandľový olej, mandľová vôňa, objem 400 ml - 20,90 €/1 l

Kód: 111799
132639 nivea tel krem 400ml repair care urea
€8,16
Jednotková cena: €2,04 / 100 ml

Názov: NIVEA Repair & Care Urea Typ: telový krém / balzam na telo Objem: 400 ml Kategória: starostlivosť o suchú až veľmi suchú pokožku

Kód: 132639
exotic
Akcia Novinka
€2,42 –8 %
€2,21
Jednotková cena: €0,88 / 100 ml

Nivea® Osviežujúci sprchový gél s vôňou exotického ovocia. Na okamžité osvieženie a pocit hebkej pokožky. Zloženie je bez mikroplastov az 99% biologicky rozložiteľné (podľa OECD...

Kód: 130459
a
Tip
€11,97
Jednotková cena: €6,84 / 100 ml

Hydratovaná pokožka až 48 hodín a žiadne stopy po začervenaní: NIVEA Upokojujúci krémový gél po opaľovaní. Vyskúšajte značku slnečnej kozmetiky č. 1 na svete.*

Kód: 131806
135112 1 nivea zmatnujici denni krem 50 ml
Novinka
€4,88
Jednotková cena: €0,98 / 10 ml

Nivea Zmatňujúci denný krém s obsahom aloe vera a minerálov poskytuje zmiešanej pleti až 24-hodinovú hydratáciu a zároveň ju zbavuje nadmerného lesku.

Kód: 135112
Bez názvu
Akcia
€3,65 –15 %
€3,07
Jednotková cena: €2,05 / 100 ml

Old Spice Bear Glove Pánsky dezodorant v spreji so sviežou vôňou chráni pred potom, nepríjemným zápachom a dodáva telu pocit dlhotrvajúcej sviežosti.

Kód: 130204
tig
€3,65 –11 %
€3,24
Jednotková cena: €2,16 / 100 ml

Pánsky deodorant v spreji Old Spice Bear Glove so sviežou vôňou chráni pred potom , nepríjemným zápachom a dodáva telu pocit dlhotrvajúcej sviežosti . Dezodorant je špeciálne...

Kód: 131386
DEO1111
€4,88
Jednotková cena: €1,95 / 100 ml

Old Spice Bearglove je telový dezodorant v spreji s objemom 250 ml, ktorý zaujme výraznou vôňou šťavnatého lesného ovocia. Zloženie bez hliníkových solí nezanecháva škvrny na...

Kód: PK80830284
132390 old spice captain antiperspirant ciry gel 70 ml
Akcia
€3,65

Old Spice Captain Antiperspirant Číry Gél pre Muža 70 ml

Kód: PK80860699
131314 old spice captain deospray 150 ml
Akcia
€3,65 –15 %
€3,07

Old Spice Captain   predstavuje spoľahlivú ochranu a sviežosť, ktorú potrebuje každý muž. Vďaka technológii dlhodobého účinku dezodorant neutralizuje nepríjemné pachy a nahrádza...

Kód: 227511
tig
Akcia
€4,88
Jednotková cena: €3,25 / 100 ml

Pánsky deodorant v spreji Old Spice Deep Sea so sviežou vôňou   chráni pred potom , nepríjemným zápachom a   dodáva telu pocit dlhotrvajúcej sviežosti . Dezodorant je špeciálne...

Kód: 131380
Bez názvu
€3,65 –11 %
€3,24
Jednotková cena: €2,16 / 100 ml

Old Spice Wolfthorn Pánsky deodorant v spreji so sviežou vôňou chráni pred potom, nepríjemným zápachom a dodáva telu pocit dlhotrvajúcej sviežosti.

Kód: 130207
tig
€3,65 –11 %
€3,24
Jednotková cena: €2,16 / 100 ml

Pánsky deodorant v spreji Old Spice TigerClaw so sviežou vôňou chráni pred potom , nepríjemným zápachom a dodáva telu pocit dlhotrvajúcej sviežosti . Dezodorant je špeciálne...

Kód: 131374
stiahnutý súbor (5)
Akcia
€3,65 –15 %
€3,07

Tuhý dezodorant pre Old Spice Captain premôže aj ten najsilnejší zápach neprekonateľnou príjemnou vôňou. Ak nemôžeš rozkazovať šíremu moru, porúčaj aspoň miestnostiam a naplň...

Kód: 89799
ZMMSAP 000000000000141971
Akcia
€3,65 –15 %
€3,07

Dezodorant Old Spice vám pomôže zbaviť sa telesného pachu a zápachu podpazušia. Siahnite teda po dezodorante Old Spice a dokážte, že jeho osviežujúca vôňa je chýbajúcim článkom...

Kód: 86276
112273 old spice deo stick 50ml bearglove
€3,65 –11 %
Old Spice Deo Stick 50ml - Bearglove
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€3,24

Old Spice pánsky tuhý modrý dezodorant Bear Glove 50 ml. Pre čistú, sviežu a mužnú vôňu. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Kód: 112273
112276 old spice deo stick 50ml deep sea
Akcia
€3,65 –15 %
€3,07

Pánsky tuhý dezodorant pre čistú, sviežu a mužnú vôňu. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Kód: 112276
115243 old spice deo stick 50ml nightpanther
€3,65 –11 %
Old Spice Deo stick 50ml - NightPanther
Priemerné hodnotenie produktu je 3,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€3,24

Old Spice pánsky tuhý modrý dezodorant Night Panther 50 ml. Pre čistú, sviežu a mužnú vôňu. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Kód: 115243
rockstar
€3,65 –11 %
€3,24

Old Spice pánsky tuhý modrý dezodorant Rockstar 50 ml. Pre čistú, sviežu a mužnú vôňu. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Kód: 112282
117646 old spice deo stick 50ml night power
Akcia
€3,65 –15 %
€3,07

Doprajte si celodennú sviežosť a spoľahlivú ochranu proti poteniu s antiperspirantom Night Power. Tento tuhý dezodorant s vôňou parfumovej kvality vás udrží v suchu a pohode po...

Kód: 117646
ZMMSAP 000000000000116986
Akcia Novinka
€3,65 –15 %
Old Spice Deo stick WolfThorn 50ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€3,07
Jednotková cena: €307 / 100 ml

Old Spice dedorant stick Wolfthorn je určený pre mužov, ktorí sa neboja žiť bez limitov a nestanovujú si žiadne prekážky, dodáva sviežu, mužnú vôňu a účinne bojuje proti zápachu...

Kód: 111586
117649 old spice deo stick xxl 85 ml bearglove
Akcia
€4,88

Old Spice pánsky tuhý modrý dezodorant Bear Glove 50 ml. Pre čistú, sviežu a mužnú vôňu. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Kód: 117649
117643 old spice deo stick xxl 85 ml deep sea
Akcia
€4,88

Pánsky tuhý dezodorant pre čistú, sviežu a mužnú vôňu. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Kód: 117643
117652 old spice deo stick xxl 85 ml nightpanther
Akcia
€4,88

Old Spice pánsky tuhý modrý dezodorant Night Panther 50 ml. Pre čistú, sviežu a mužnú vôňu. Už žiadne nadmerné potenie ani zápach v podpazuší, len mužnosť.

Kód: 117652
Bez názvu
€5,29
Jednotková cena: €2,12 / 100 ml

Old Spice Captain Pánsky deodorant v spreji kombinuje osvedčenú ochranu proti zápachu s výraznou vôňou bez toho, aby zanechával biele stopy na oblečení.

Kód: 130219
tig
€3,65 –11 %
€3,24
Jednotková cena: €2,16 / 100 ml

Doprajte si sviežosť po celý deň a voňavé sebavedomie s dezodorantom v spreji Epic Legend, ktorý vám poskytne až 24-hodinovú ochranu*. Vďaka takej úrovni…

Kód: 131401
Bez názvu
Akcia
€4,88
Jednotková cena: €1,95 / 100 ml

Old Spice Wolfthorn Pánsky dezodorant v spreji s tónmi divokých citrusov, tropického ovocia, šťavnaté mandarínky so štipkou vanilky chráni pred zápachom a dodáva pocit sviežosti.

Kód: 130222
nigh
Akcia
€3,65 –15 %
€3,07

Old Spice Night Panther - dezodorant sprej 48H | 150 ml   Sila vône.   Štýl predátora.   Istota, ktorá zostáva.

Kód: 131320
tig
Akcia
€4,88
Jednotková cena: €3,25 / 100 ml

Pánsky deodorant v spreji Old Spice NightPanther so sviežou vôňou chráni pred potom , nepríjemným zápachom a dodáva telu pocit dlhotrvajúcej sviežosti . Dezodorant je špeciálne...

Kód: 131383
Bez názvu
Akcia
€3,65 –11 %
€3,24
Jednotková cena: €2,16 / 100 ml

Old Spice Original Pánsky deodorant v spreji so zmyselnou vôňou chráni pred potom, nepríjemným zápachom a dodáva telu pocit dlhotrvajúcej sviežosti.

Kód: 130210
tig
Akcia
€3,24
Jednotková cena: €2,16 / 100 ml

Naštartujte deň prívalom energie vďaka vôni Old Spice Power Start Fresh Citrus - s osviežujúcimi tónmi limetky, pelargónie a cédrového dreva. Tento antiperspirant v spreji...

Kód: 131389
DEO1120
€3,24
Jednotková cena: €6,48 / 100 ml

Old Spice Power Start je tuhý antiperspirant pre mužov s osviežujúcou citrusovou vôňou, ktorý zaisťuje pocit sucha a sviežosti po dobu 24 hodín. Balenie obsahuje 50 ml produktu.

Kód: PK80820760
131317 old spice restart deodorant ve spreji pro muze 150 ml
Akcia
€3,65 –15 %
€3,07

Svet pred vami stojí - stačí trochu ambícií a tvrdohlavosti a Old Spice Restart vám pomôže nielen priniesť dokonalý štýl a eleganciu všade, kde sa objavíte, ale aj očariť všetky...

Kód: 131317
132402 old spice rockstar sprchovy gel 3 v 1 1000ml
Akcia
€7,58 –8 %
€6,93

Old Spice Rockstar 3 V 1 Prípravok Na Umývanie, Sprchový Gél A Šampón Pre Muža, 1000ml

Kód: PK80866541
tig
Akcia
€3,07
Jednotková cena: €2,05 / 100 ml

Old Spice Antiperspirant sprej Sport Power poskytuje ochranu pred potom a sviežosť po celý deň.

Kód: 131395
954a96b909655f2235fd143da03e3ea6 800
Akcia Novinka
€3,65 –15 %
€3,07

Sprchový gél a šampón 2v1 dôkladne odstraňuje nečistoty z povrchu pokožky aj vlasov a zároveň blokuje telesný zápach. Dodáva dlhotrvajúci pocit sviežosti a energie. Sprchový gél...

Kód: 101322
deep sea 400 ml
Akcia Novinka
€3,65 –15 %
€3,07

Old Spice pánsky sprchový gél s morskými minerálmi a vôňou prímorských citrusov a kvetov.

Kód: 101328
133736 old spice sprchovy gel epic legend 3 v 1 400 ml
€3,24

Old Spice sprchový gél Epic Legend 3 v 1 pre mužov je vhodný na tvár, telo aj vlasy a zanechá na vašej pokožke pocit neodolateľnej hebkosti. Vďaka zloženiu, ktoré čistí do...

Kód: 133736
80f2278d614460eb6ad9e44510f7d2bc 800
Novinka
€3,65 –11 %
€3,24

Sprchový gél a šampón 2v1 dôkladne odstraňuje nečistoty z povrchu pokožky aj vlasov a zároveň blokuje telesný zápach. Dodáva dlhotrvajúci pocit sviežosti a energie. Sprchový gél...

Kód: 101337
7f7b8da1ad427038b3b166f09b24f023 800
Novinka
€3,65 –11 %
€3,24

Osviežujúci sprchový gél vyvinutý špeciálne pre mužskú pokožku, zanechá pocit sviežosti a čistoty. Svieža vôňa, ktorá vydrží až 7 hodín.

Kód: 101310
101340 old spice sprchovy gel tigerclaw 400 ml
Novinka
€3,65 –11 %
€3,24

Pánsky sprchový gél a šampón Old Spice TigerClaw dokonale odstraňuje nečistoty aj pot a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť. Zanecháva hydratovanú pleť.

Kód: 101340
stiahnutý súbor (1)
Akcia
€3,65 –11 %
Old Spice Whitewater dezodorant 150 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€3,24

Vďaka skvelej vôni budete nezabudnuteľný a budete prakticky stredom vesmíru. Dezodorant je ako brnenie, ktoré nezanecháva žiadne biele stopy a žlté škvrny

Kód: 10656
134719 ziaja olivovy olej krem na ruce a nehty 80m
€2,42
Jednotková cena: €0,30 / 10 ml

Vyživujúci krém na ruky a nechty s   olivovým olejom   intenzívne vyhladzuje, vyživuje a spružňuje pokožku rúk. Olivový olej je bohatý na vitamín E a nevyhnutné nenasýtené...

Kód: 134719
14417 1 15331 gb de es sk cz hu hr sk olive oil shower gél 55491
€3,68

Sprchový gél s olivovým olejom jemne umýva, dokonale vyhladzuje a zmäkčuje pokožku a nespôsobuje podráždenie. Obsahuje 90% zložiek prírodného pôvodu.

Kód: 6011
MX bn5HML6XXCNlA1q7H 8pAUs5w5UbUej FkneuhsyA4 Nb9Pzbdaq3zi48uWVUqZg7qzt0XFJRjgDpil6t0pnUoUicscOn70i6VNPcW n ygOz8 bXmiici3hKCZH bNPrVyZSUM58E5TkNwprB0KL3U34q7QQmdSayYaEimiMD
€4,47
Jednotková cena: €0,60 / 100 ml

Osviežujúci Palmolive Men Energising 3v1 je praktický prípravok pre každodennú starostlivosť o telo, tvár aj vlasy . Obsahuje 100% prírodné citrusové esenciálne oleje a extrakt...

Kód: 134869

Ovládacie prvky výpisu

299 položiek celkom