Canpol babies Bryndák silikonový s kapsou PASTELS modrý

Kód: 74/024_BLU
Neohodnotené
Značka: Canpol
€6,54
Skladom

Praktický elastický silikónový podbradník z kolekcie PASTELS s nastaviteľným upevnením chráni detské oblečenie pred nečistotami počas jedla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Podbradník silikonový s kapsou PASTELS modrý

Praktický elastický silikónový podbradník z kolekcie PASTELS s nastaviteľným upevnením chráni detské oblečenie pred nečistotami počas jedla. Je určený pre deti staršie ako 4 mesiace. Špeciálne veľké vrecko na chytanie omrviniek. Jednoduchá údržba - po jedle jednoducho umyte teplou vodou alebo vložte do umývačky riadu. Praktické tlačidlá pre správny obvod okolo krku. Vyrobené z mäkkého silikónu. Doplňte svoje cumlíky a cumlíky v rovnakom dizajne a vytvorte štýlovú sadu.

Návod na použitie:
Udržujte čisté. Umyte jemným čistiacim prostriedkom v teplej vode, dôkladne opláchnite. Nalejte vriacu vodu. Môžete sa umyť v umývačke riadu.

Pozornosť! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Skontrolujte kvalitu výrobku pred každým použitím. Pri prvých príznakoch opotrebovania alebo poškodenia už výrobok nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Produkt nie je tá, ktorá by bola. Držte sa mimo dosahu dieťaťa. Otvorte silným odtrhovaním lepenky, nepoužívajte nožnice. Oznámenie! Udržujte plastové balenie mimo dosahu dieťaťa, aby sa zabránilo možnosti udusenia dieťaťa obalom.

Silikónový podbradník spĺňa požiadavky:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/ES o všeobecnej bezpečnosti výrobkov

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmenie
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: