Canpol babies Cestovná športová fľaša so slamkou a viečkom SO COOL Ananás 350ml

Kód: 4/102_YEL
Neohodnotené
Značka: Canpol
€5,56
Skladom

Praktická farebná fľaša so silikónovou nevylievajúcou slamkou a potlačou šťavnatého ananásu je určená pre deti staršie ako 12 mesiacov, ktoré už vedia samé piť. Ideálne na cestovanie alebo prechádzky. Objem 400 ml. Fľaša neobsahuje BPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktická farebná fľaša s potlačou ANANAS, so silikónovou nevylievacou slamkou a viečkom je určená pre deti staršie ako 12 mesiacov, ktoré už vedia samé piť. Je ideálny na cestovanie alebo prechádzky. Deti si fľašu môžu zavesiť na rameno a nosiť samy. Fľaša neobsahuje BPA. Mäkká silikónová slamka je bezpečná pre citlivé detské ďasná. Membrána v slamke zabraňuje vytekaniu tekutiny pokiaľ je fľaša nesená hore dnom alebo je upustená. Tekutina vyteká iba vtedy, ak dieťa saje zo slamky. Prietok tekutiny závisí od intenzity sania dieťaťom. Silikónová slamka je spojená s plastovou slamkou, ktorá vedie na dno fľaše a uľahčuje vypitie nápoja. Slamka nie je určená deťom mladším ako 6 mesiacov. Fľaša je vyrobená z bezpečného materiálu, ktorý je odolný proti poškodeniu. Viečko chráni náustok pred znečistením. Úchyt umožňuje pripevnenie fľaše ku kočíku alebo opasku. Objem 400 ml. Fľaša neobsahuje BPA.

Náhradné slamky nájdete pod číslom 56/106 v oddiele cumlíka a pítka.

Návod na použitie.
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky rozmontované diely (fľaša, skrutkovacie viečko, plastovú slamku, silikónovú slamku, úchyt, viečko) v teplej vode šetrným umývacím prostriedkom a dôkladne opláchnite horúcou vodou. Nevyvárajte. Husté tekutiny (napr. šťavy s kúskami ovocia) môžu upchať otvory vo ventile.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Dlhodobé aj preslúžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Slamka nie je určená deťom mladším ako 6 mesiacov. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Fľaša zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.

Dodatočné parametre

Kategória: Športové fľaše
Hmotnosť: 0.37 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: