Canpol babies Cestovní sportovní láhev se slámkou a víčkem SO COOL Meloun 350ml

Kód: 4/102_PIN
Neohodnotené
Značka: Canpol
€6,13
Skladom

Praktická farebná fľaša s potlačou MELOUN, so silikónovou ne pouring slamou a vekom je určená pre deti staršie ako 12 mesiacov, ktoré už môžu piť samostatne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Cestovná športová fľaša so slamkou a viečkom SO COOL Meloun 350ml

Praktická farebná fľaša s potlačou MELOUN, so silikónovou ne pouring slamou a vekom je určená pre deti staršie ako 12 mesiacov, ktoré už môžu piť samostatne. Je ideálny na cestovanie alebo prechádzky. Deti môžu fľašu zavesiť na rameno a nosiť ju sami. Fľaša neobsahuje BPA. Mäkká silikónová slama je bezpečná pre citlivé detské ďasná. Membrána v slame zabraňuje vytekaniu kvapaliny, ak sa fľaša prenáša hore nohami alebo spadne. Kvapalina vyteká len vtedy, ak dieťa nasáva zo slamy.

Tok tekutiny závisí od intenzity sania dieťaťom. Silikónová slama je spojená s plastovou slamou, ktorá vedie na dno fľaše a uľahčuje pitie nápoja. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Fľaša je vyrobená z bezpečného materiálu, ktorý je odolný voči poškodeniu. Čiapka chráni pitnú fontánu pred znečistením. Rukoväť umožňuje pripevniť fľašu k kočíku alebo pásu. Objem 400 ml. Fľaša neobsahuje BPA. Náhradné slamky nájdete pod číslom 56/106 v sekcii Teats a pitné fontány.

Návod na použitie:
Udržujte čisté. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky rozobraté časti (fľaša, skrutkovací uzáver, plastová slama, silikónová slama, rukoväť, uzáver) v teplej vode jemným čistiacim prostriedkom a dôkladne opláchnite horúcou vodou. Nevarte. Hrubé kvapaliny (napr. šťavy s kúskami ovocia) môžu upchať otvory v ventile.

Pozornosť! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Dlhodobý a dlhodobý príjem tekutín môže spôsobiť chyby v zubnej sklovine dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu jedla podávaného dieťaťu. Skontrolujte kvalitu výrobku pred každým použitím. Pri prvých príznakoch opotrebovania alebo poškodenia už výrobok nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Oznámenie! Produkt nie je tá, ktorá by bola. Udržujte všetky časti mimo dosahu dieťaťa.

Fľaša spĺňa požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami. Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami, EN 14350 - 1 Výrobky na starostlivosť o deti - Pitné zariadenia - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a testy, EN 14350 - 2 Výrobky na starostlivosť o deti - Zariadenia na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a testy.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenské fľaše
Hmotnosť: 0.37 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: