Canpol babies Chladiace hryzátko Srdiečko

Kód: 2/294/ZEL 2/294/CER Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€2,18
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Chladiace hryzátko v tvare SRDIEČKA pomáha tíšiť bolesť ďasien v období rastu zúbkov, je určené najmenším deťom. Je vyrobené z hygienicky nezávadného, ​​kvalitného, ​​mäkkého materiálu vyplneného preverenou mikrobiologicky testovanou vodou. Voda je farbená výhradne potravinárskymi farbivami. Materiál je odolný proti prehryznutiu. Dobre sa drží v malých detských ručičkách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chladiace hryzátko je určené najmenším deťom. Pomáha tíšiť bolesť ďasien v období rastu zubov. Je vyrobené z hygienicky nezávadného, ​​kvalitného, ​​mäkkého materiálu vyplneného preverenou mikrobiologicky testovanou vodou. Voda je farbená výhradne potravinárskymi farbivami. Materiál je odolný proti prehryznutiu. Dobre sa drží v malých detských ručičkách.

Návod na použitie:
Udržujte v čistote. Umývajte mäkkou kefkou pod tečúcou vodou šetrným umývacím prípravkom. Dôkladne opláchnite. Príležitostne prelejte vriacou vodou. Nevyvárajte ani nesterilizujte. Hryzátko chlaďte iba v chladničke, nevkladajte do mrazničky. Nezmrazujte!

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania už výrobok ďalej nepoužívajte.

Chladiace hryzátko zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek,
EN 71 - 1 Bezpečnosť hračiek - Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti,
EN 71 - 2 Bezpečnosť hračiek - Časť 2: Horľavosť,
EN 71 - 3 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: