Canpol babies Dezinfekčný prostriedok na umývanie fliaš a cumlíkov

Kód: 1/500
Neohodnotené
Značka: Canpol
€4,16
Skladom

NOVINKA dezinfekčný čistiaci prostriedok na fľaše a cumlíky. Je silný proti nečistotám a zvyškom mlieka alebo pokrmu. Obsahuje prírodné zložky, je bezfarebný a hypoalergénny. Na umytie stačí len malé množstvo. Je vhodný aj na čistenie cumlíkov, hračiek a silikónových častí odsávačiek materského mlieka. Dermatologicky testované, neutrálne pH, neobsahuje parabény a farbivá. Objem 500ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Premýšľate, čo použiť na umývanie fliaš a cumlíkov? Canpol babies má pre vás dezinfekčný čistiaci prostriedok na tento účel vyvinutý. Je silný proti nečistotám a zvyškom mlieka alebo pokrmu. Obsahuje prírodné zložky, je bezfarebný a hypoalergénny. Na umytie stačí len malé množstvo. Je vhodný aj na čistenie cumlíkov, hračiek a silikónových častí odsávačiek materského mlieka. Dermatologicky testované, neutrálne pH, neobsahuje parabény a farbivá. Objem 500ml.

Návod na použitie:

Dávkovanie: 2 lyžičky prostriedku na 5l vody. Ponorte riad do vody a pridajte odporúčanú dávku prostriedku. Umytý riad opláchnite pod tečúcou vodou a polejte vriacou vodou. Umývanie fliaš: do fľaše nalejte 6-10 kvapiek prostriedku, pridajte teplú vodu a dôkladne očistite pomocou kefy na čistenie fliaš.

Opláchnite pod tečúcou vodou.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy a doplnky
Hmotnosť: 0.52 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: