Canpol babies Fľaša so širokým hrdlom NEWBORN BABY 120ml

Kód: 35/216_PIN
Neohodnotené
Značka: Canpol
€5,90
Skladom

Tvarovaná polypropylénová fľaša EasyStart s potlačou Newborn baby s objemom 120ml, ktorá sa veľmi dobre plní, umýva a drží pri kŕmení. Fľaša neobsahuje BPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvarovaná polypropylénová fľaša EasyStart s potlačou Newborn baby s objemom 120ml, ktorá sa veľmi dobre drží pri kŕmení. Široké hrdlo uľahčuje plnenie a umývanie, výrazná stupnica potom kontrolu dieťaťom vypitého množstva. Obsahuje protikolikový cumlík 0-3m, ktorý svojím tvarom čo najviac pripomína matkin prsník. Umožňuje tak dieťa dojčiť aj kŕmiť z fľaše zároveň. Vo fľaši uzavretej tesniacim diskom môžete pokrm zmrazovať alebo transportovať bez rizika vyliatia. Fľaša neobsahuje BPA.

Náhradné cumlíky a náustky nájdete v oddieli cumlíky a náustky.

Nový antikolikový ventil v cumlíku umožňuje jej ľahké odvzdušňovanie a minimalizuje tak vznik koliky.

Cumlík svojim tvarom pripomína matkin prsník a núti dieťa sať z fľaše rovnako ako z prsníka.

Široký otvor uľahčuje plnenie fľaše a presná stupnica potom ľahký odpočet vypitého množstva.

Nový najkvalitnejší polypropylén (PP) a výroba na japonských strojoch zaisťujú vysokú kvalitu, bezpečnosť a priehľadnosť fľaše. Fľaša neobsahuje BPA.

Fľaša je vyrobená v EÚ.

Návod na použitie:
Z hygienických dôvodov pred prvým použitím dôkladne umyte všetky rozmontované časti fľaše a cumlík a potom ich sterilizujte vo vriacej vode po dobu 5 minút. Umývajte pred každým použitím. Dlhšie vyváranie alebo tvrdá voda môžu spôsobiť vznik usadenín. Po použití fľašu a cumlík zbavte zvyškov pokrmu, vypláchnite, umyte a potom sterilizujte v parnom/elektrickom sterilizátore alebo vo vriacej vode. Neodporúčame umývať fľašu a cumlík v umývačke riadu, pretože používané umývacie prostriedky môžu spôsobiť poškodenie výrobku. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prostriedky. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť potom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu cumlíka dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia výrobok ďalej nepoužívajte, vymeňte ho za nový. Skrutkovacie viečko nedoťahujte príliš silno, pretože potom sa cumlík nemôže správne odvzdušňovať. Skontrolujte, či pokrm nevyteká z pod skrutkovacieho viečka. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku – môžete spôsobiť jej zničenie. Pokiaľ ohrievate pokrm v mikrovlnnej rúre, nezabudnite, že fľaša musí byť otvorená. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti tepelného zdroja ani v sterilizačných prostriedkoch dlhšie ako je odporúčané - môžu spôsobiť oslabenie cumlíka.   Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 3 mesiacoch.

Dôležité! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík ako cumlík. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Dojčenská fľaša zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14350-1 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350-2 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky 2.

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: