Canpol babies Flexibilný príbor KRAVIČKA

Kód: 56/580
Neohodnotené
Značka: Canpol
€4,32 –9 %
canpol babies flexibilný príbor kravicka
€4,32 –9 % €3,92
Skladom

Flexibilný príbor v roztomilom dizajne kravičky (vidlička a lyžička) po vytvarovaní drží daný tvar. Uľahčuje výučbu deťom, ktoré sa učia samy jesť. Môžu byť prispôsobené potrebám dieťaťa bez ohľadu na to, či sú pravákov alebo ľavákov. Vhodný pre deti staršie ako 12 mesiacov. Príbor neobsahuje BPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilný príbor v roztomilom dizajne kravičky (vidlička a lyžička) je vyrobený z plastického materiálu. Po vytvarovaní drží daný tvar, ktorý uľahčuje výučbu deťom, ktoré sa učia samy jesť. Vhodný pre deti staršie ako 12 mesiacov. Príbor je vyrobený z bezpečných materiálov, ktoré sú určené na kontakt s potravinami. Upozornenie! Z bezpečnostných dôvodov neohýbajte príbor pod väčším uhlom ako 90°. Príbor neobsahuje BPA.

Príbor je možné vytvarovať podľa potrieb dieťaťa - bez ohľadu na to, či je pravák alebo ľavák.

Zaoblené tvary - prispôsobené cilivým detským ďasnám.

Návod na údržbu:

Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode prípravkom určeným deťom, dôkladne opáchnite a prelejte vriacou vodou. Výrobok nepoužívajte v mikrovlnej rúre.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!

Používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Upozornenie! Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Plastový príbor zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky

Dodatočné parametre

Kategória: Lyžičky a príbory
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: