Canpol babies Kontrastní míček s chrastítkem SENSORY

Kód: 68/082
Neohodnotené
Značka: Canpol
€13,13
Skladom

Kontrastná guľa s hrkálkou z kolekcie SENSORY je určená pre najmenšie deti. Vďaka praktickému tvaru sa dá ľahko uchopiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Kontrastná guľa s hrkálkou SENSORY

Kontrastná guľa s hrkálkou z kolekcie SENSORY  je určená pre najmenšie deti. Vďaka praktickému tvaru sa dá ľahko uchopiť. Má šušťavé prvky, hrkálku a látkové stuhy. Zmyslové farby stimulujú vývoj zmyslov dieťaťa.

Prečo sú senzorické hračky také dôležité?
Zrak dieťaťa je najmenej vyvinutým zmyslom po narodení. Tma, ktorá prevláda v maternici, neumožňuje, aby sa videnie plne vyvinulo v prenatálnom období. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba kontúry v rozsahu 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červené a čierne. Asi o tri mesiace si začne všímať ďalšie odvážne farby. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je zrak dieťaťa už plne vyvinutý ako u dospelých a stáva sa skvelým nástrojom na objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénovať schopnosť sústrediť pozornosť od prvých týždňov života.

Kolekcia SENSORY
Senzorických hier bola vyvinutá pre deti do jedného roka. Počas tohto obdobia dochádza k najvýznamnejším zmenám v psychomotorickom vývoji dieťaťa. Zmyslové hračky sú reakciou na súčasný trend na trhu, ktorý sa zameriava na podporu rozvoja prostredníctvom zábavy, kde rodič spolu s dieťaťom môže stimulovať rozvoj videnia, praktizovať schopnosť sústrediť pozornosť na objekt, zamerať sa a sledovať objekty očami alebo praktizovať obratnosť a koordináciu.

Návod na použitie:
Udržujte ju čistú. Pokyny na umývanie sú uvedené na etikete výrobku. Ručné umývanie pri teplote 30 °C mydlom. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Výrobok vyhoďte pri prvých príznakoch poškodenia alebo opotrebenia. Pred podaním hračky deťom odstráňte všetky obalové prvky, aby ste sa vyhli uduseniu a uchovávajte ich mimo dosahu detí. Pokyny si nechajte na neskoršie použitie. Kód šarže je umiestnený na obale.

Kontrastná guľa s hrkálkou je v súlade s certifikáciami:
ISO 900

ISO 22716, Výrobok je navrhnutý a schválený v EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: