Canpol babies Kontrastní míček s chrastítkem SENSORY

Kód: 68/082
Neohodnotené
Značka: Canpol
€12,97
Skladom (2 ks)

Kontrastná guľa s hrkálkou z kolekcie SENSORY je určená pre najmenšie deti. Vďaka praktickému tvaru sa dá ľahko uchopiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Kontrastná guľa s hrkálkou SENSORY

Kontrastná guľa s hrkálkou z kolekcie SENSORY  je určená pre najmenšie deti. Vďaka praktickému tvaru sa dá ľahko uchopiť. Má šušťavé prvky, hrkálku a látkové stuhy. Zmyslové farby stimulujú vývoj zmyslov dieťaťa.

Prečo sú senzorické hračky také dôležité?
Zrak dieťaťa je najmenej vyvinutým zmyslom po narodení. Tma, ktorá prevláda v maternici, neumožňuje, aby sa videnie plne vyvinulo v prenatálnom období. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba kontúry v rozsahu 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červené a čierne. Asi o tri mesiace si začne všímať ďalšie odvážne farby. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je zrak dieťaťa už plne vyvinutý ako u dospelých a stáva sa skvelým nástrojom na objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénovať schopnosť sústrediť pozornosť od prvých týždňov života.

Kolekcia SENSORY
Senzorických hier bola vyvinutá pre deti do jedného roka. Počas tohto obdobia dochádza k najvýznamnejším zmenám v psychomotorickom vývoji dieťaťa. Zmyslové hračky sú reakciou na súčasný trend na trhu, ktorý sa zameriava na podporu rozvoja prostredníctvom zábavy, kde rodič spolu s dieťaťom môže stimulovať rozvoj videnia, praktizovať schopnosť sústrediť pozornosť na objekt, zamerať sa a sledovať objekty očami alebo praktizovať obratnosť a koordináciu.

Návod na použitie:
Udržujte ju čistú. Pokyny na umývanie sú uvedené na etikete výrobku. Ručné umývanie pri teplote 30 °C mydlom. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Výrobok vyhoďte pri prvých príznakoch poškodenia alebo opotrebenia. Pred podaním hračky deťom odstráňte všetky obalové prvky, aby ste sa vyhli uduseniu a uchovávajte ich mimo dosahu detí. Pokyny si nechajte na neskoršie použitie. Kód šarže je umiestnený na obale.

Kontrastná guľa s hrkálkou je v súlade s certifikáciami:
ISO 900

ISO 22716, Výrobok je navrhnutý a schválený v EÚ.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie