Canpol babies Kontrastná pískacia činka so zrkadielkom SENSORY

Kód: 68/080
Neohodnotené
Značka: Canpol
€7,16
Skladom

Kontrastná pískacia činka so zrkadielkom z kolekcie SENSORY je určená pre najmenšie deti. Vďaka praktickému tvaru je možné hračku jednoducho uchopiť. Činka disponuje pískacími elementmi, zrkadlom a látkovými stužkami. Senzorické farby stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kontrastná pískacia činka so zrkadielkom z kolekcie SENSORY je určená pre najmenšie deti. Vďaka praktickému tvaru je možné hračku jednoducho uchopiť. Činka disponuje pískacími elementmi, zrkadlom a látkovými stužkami. Senzorické farby stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.

Viac informácií o produkte sa dozviete v tomto videu:

https://www.youtube.com/watch?v=TiuOPH8SJAk&list=PLyuCTn7E_UX4T16PNxfqFjffk4yO1xNXC&index=6

Prečo sú senzorické hračky také dôležité?

Zrak dieťaťa je po narodení najmenej rozvinutým zmyslom. Tma, ktorá prevláda v maternici, nedovoľuje, aby sa zrak v prenatálnom období plne rozvinul. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba obrysy v rozmedzí 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červené a čierne. Asi za tri mesiace si začne všímať ďalšie výrazné farby. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je už zrak dieťaťa plne vyvinutý ako u dospelého a stáva sa skvelým nástrojom na objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY tak pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénujú schopnosť sústrediť pozornosť už od prvých týždňov života.

O kolekcii SENSORY:

Senzorická kolekcia hračiek bola vyvinutá pre deti do jedného roku. Počas tohto obdobia dochádza k najvýznamnejším zmenám v psychomotorickom vývoji dieťaťa. Senzorické hračky sú reakciou na aktuálny trend na trhu, ktorý sa zameriava na podporu rozvoja prostredníctvom zábavy, keď rodič spolu s dieťaťom môže stimulovať rozvoj zraku, precvičovať schopnosť sústrediť pozornosť na objekt, zameriavať a nasledovať objekty očami alebo precvičovať obratnosť a koordináciu.

Návod na použitie:

Udržujte v čistote. Návod na údržbu je uvedený na všivke.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Obal otvárajte energickým roztrhnutím fólie bez použitia nožníc. Upozornenie! Plastový obal (balenie) uchovávajte mimo dosahu dieťaťa, predídete tak možnosti zadusenia dieťaťa obalom.

Plyšová činka zodpovedá požiadavkám:

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek

EN 71 - 1 Bezpečnosť hračiek - Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti

EN 71 - 2 Bezpečnosť hračiek - Časť 2: Horľavosť

EN 71 - 3 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkov

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: