Canpol babies Kontrastní pískací činka se zrcátkem SENSORY

Kód: 68/080
Neohodnotené
Značka: Canpol
€7,28
Skladom (1 ks)

Vďaka praktickému tvaru sa dá ľahko uchopiť. Činka má pískavé prvky, zrkadlové a látkové stuhy.

Detailné informácie

Podrobný popis

CANPOL BABIES Kontrastná pískavá činka so zmyslovým zrkadlom

Vďaka praktickému tvaru sa dá ľahko uchopiť. Činka má pískavé prvky, zrkadlové a látkové stuhy. Zmyslové farby stimulujú vývoj zmyslov dieťaťa.

Prečo sú zmyslové hračky také dôležité
Zrak pre deti je najmenej vyvinutý zmysel po narodení. Tma, ktorá prevláda v maternici, neumožňuje, aby sa videnie plne vyvinulo v prenatálnom období. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba kontúry v rozsahu 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červené a čierne. Asi o tri mesiace si začne všímať ďalšie odvážne farby. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je zrak dieťaťa už plne vyvinutý ako u dospelých a stáva sa skvelým nástrojom na objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénovať schopnosť sústrediť pozornosť od prvých týždňov života.

Návod na použitie:
Udržujte čisté. Pokyny na údržbu sú uvedené na voš. 

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť
vášho dieťaťaPre každom použití dôkladne skontrolujte výrobok. Pri prvých príznakoch poškodenia alebo opotrebenia okamžite výrobok vyhoďte a už ho nepoužívajte. Otvorte nádobu energickým roztrhním fólie bez použitia nožníc. Oznámenie! Udržujte plastové balenie mimo dosahu dieťaťa, aby sa zabránilo možnosti udusenia dieťaťa obalom.

Plyšová činka spĺňa požiadavky:
Smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek
EN 71 - 1 Bezpečnosť hračiek - časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti
EN 71 - 2 Bezpečnosť hračiek - Časť 2: Horľavosť
EN 71 - 3 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie