Canpol babies Krmící síťka na ovoce růžová

Kód: 56/105_PIN
Neohodnotené
Značka: Canpol
€6,54
Skladom

Canpol babies sieťka na kŕmenie je určená k bezpečnému kŕmeniu čerstvým ovocím, zeleninou, syrom a sušienkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Sieťka na kŕmenie

Canpol babies sieťka na kŕmenie je určená k bezpečnému kŕmeniu čerstvým ovocím, zeleninou, syrom a sušienkami. To je obzvlášť užitočné, keď sa deti snažia prejsť od tekutej potravy. Eliminuje to riziko udusenia pri nesprávnom prehĺtaní kúskov potravy. Sada obsahuje viečko chrániace sieťku od zašpinenia.

Pokyny na údržbu:
Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky časti v horúcej vode jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite. Občas nalejte vriacu vodu. Po použití dokonale vyčistite sieť od zvyškov misky, opláchnite a umyte v horúcej vode. Ak chcete dokonale vyčistiť sieť od niektorých plodov (napr. banán), odporúčame použiť zubnú kefku. Nepoužívajte v umývačke riadu. Môžete použiť sterilizátor, ktorý je určený na domáce použitie. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. 

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých príznakoch poškodenia alebo opotrebenia okamžite výrobok vyhoďte a už ho nepoužívajte. Produkt nie je tá, ktorá by bola. Držte sa mimo dosahu dieťaťa.

Sieťka spĺňa požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch určených na styk s potravinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmenie
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: