Canpol babies Krmící síťka na ovoce růžová

Kód: 56/105_PIN
Neohodnotené
Značka: Canpol
€6,06
Skladom (2 ks)

Canpol babies sieťka na kŕmenie je určená k bezpečnému kŕmeniu čerstvým ovocím, zeleninou, syrom a sušienkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Sieťka na kŕmenie

Canpol babies sieťka na kŕmenie je určená k bezpečnému kŕmeniu čerstvým ovocím, zeleninou, syrom a sušienkami. To je obzvlášť užitočné, keď sa deti snažia prejsť od tekutej potravy. Eliminuje to riziko udusenia pri nesprávnom prehĺtaní kúskov potravy. Sada obsahuje viečko chrániace sieťku od zašpinenia.

Pokyny na údržbu:
Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky časti v horúcej vode jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite. Občas nalejte vriacu vodu. Po použití dokonale vyčistite sieť od zvyškov misky, opláchnite a umyte v horúcej vode. Ak chcete dokonale vyčistiť sieť od niektorých plodov (napr. banán), odporúčame použiť zubnú kefku. Nepoužívajte v umývačke riadu. Môžete použiť sterilizátor, ktorý je určený na domáce použitie. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. 

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých príznakoch poškodenia alebo opotrebenia okamžite výrobok vyhoďte a už ho nepoužívajte. Produkt nie je tá, ktorá by bola. Držte sa mimo dosahu dieťaťa.

Sieťka spĺňa požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch určených na styk s potravinami.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie