Canpol babies Fľaša s potlačou AFRIKA 250ml

Kód: 59/200/MOD 59/200/ZLU 59/200/RUZ Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€3,56
Skladom Skladom Vypredané Zvoľte variant
Variant

Bezpečná, ľahká, praktická a farebná polypropylénová fľaša s objemom 250 ml s potlačou AFRIKA. Neobsahuje BPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fľaša Canpol babies s objemom 250 ml je vyrobená z kvalitného polypropylénu, ktorý neobsahuje BPA. Nepraská, je bezpečná, ľahká, praktická a farebná. Fľaša sa dodáva vo troch variantoch v dizajne AFRIKA. Spĺňa najvyššie požiadavky kvality. V štandardnom prevedení obsahuje silikónový okrúhly cumlík s rýchlym prietokom.

Náhradné cumlíky a náustky nájdete v oddieli cumlíky a náustky.

Návod na použitie:
Pred prvým a každým ďalším použitím fľašu a všetky jej diely dôkladne umyte a dezinfikujte. Cumlík pred prvým použitím z hygienických dôvodov vyvarte 5 minút vo vriacej vode. Čistite pred každým použitím. Po použití očistite fľašu a cumlík od zvyškov pokrmu, vypláchnite a potom sterilizujte v parnom/elektrickom sterilizátore alebo vo vriacej vode. Už nevyvárajte! Neodporúčame umývať fľašu a cumlík v umývačke riadu, pretože používané umývacie prostriedky môžu spôsobiť poškodenie výrobku. Nepoužívajte žiadne chemické antibakteriálne prostriedky. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť potom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu cumlíka dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia cumlíka ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Skrutkovacie viečko nedoťahujte príliš silno, pretože potom sa cumlíky nemôže správne odvzdušňovať. Skontrolujte, či pokrm nevyteká z pod skrutkovacieho viečka. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku – môžete spôsobiť jeho zničenie. Pokiaľ ohrievate pokrm v mikrovlnnej rúre, nezabudnite, že fľaša musí byť otvorená. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Nenechávajte cumlík v blízkosti tepelného zdroja, na priamom slnečnom svetle alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie ako je odporúčané, pretože môžete spôsobiť oslabenie cumlíka. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík max. po 2 mesiacoch.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík ako cumlík. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Dojčenská fľaša zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami
EN 14350-1 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky
EN 14350-2 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: