Canpol babies Lahev s potiskem AFRIKA 250ml

Kód: 59/200/MOD 59/200/RUZ 59/200/ZLU Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€3,25
Skladom (3 ks) Skladom (2 ks) Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Fľaša s potlačou 250 ml Afrika

250 ml fľaša Canpol babies je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu, ktorý neobsahuje BPA. Nepraskne, je bezpečná, ľahká, praktická a farebná. Fľaša sa dodáva v troch variantoch v dizajne AFRIKA. Spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu. V štandardnej verzii obsahuje silikónový okrúhly struk s pomalým prietokom.

Návod na použitie:
Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte a vydezinfikujte fľašu a všetky jej časti. Struk varte vo vriacej vode 5 minút pred prvým použitím z hygienických dôvodov. Pred každým použitím vyčistite. Po použití vyčistite fľašu a struk zo zvyškov jedla, opláchnite a potom sterilizujte v parnom / elektrickom sterilizátore alebo vriacej vode. Už viac nevarte! Neodporúča sa umývať fľašu a struk v umývačke riadu, pretože použité čistiace prostriedky môžu spôsobiť poškodenie výrobku. Nepoužívajte žiadne chemické antibakteriálne činidlá. Skontrolujte kvalitu struku pred každým použitím. Venujte veľkú pozornosť struku po tom, čo dieťa narástlo svoje prvé zuby. Otestujte kvalitu struku dôkladným natiahnutím vo všetkých smeroch. Pri prvých príznakoch poškodenia okamžite vyhoďte struky a už ich nepoužívajte. Skrutkový uzáver neutiahnite príliš silno, pretože potom sa struk nedá správne odolejiť.

Skontrolujte, či miska nevyteká spod uzáveru skrutky. Neudierať a zväčšovať otvory v struku - môžete spôsobiť jeho zničenie. Ak zohrejete misku v mikrovlnnej rúre, nezabudnite, že fľaša musí byť otvorená. Venujte veľkú pozornosť vykurovaniu v mikrovlnnej rúre. Vždy dôkladne premiešajte vyhrievanú misku a pred podávaním dieťaťu skontrolujte jej teplotu. Nenechávajte struk v blízkosti zdroja tepla, na priamom slnečnom svetle alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, ako sa odporúča, pretože to môže spôsobiť oslabenie struku. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť struk maximálne po 2 mesiacoch.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte struk ako cumlík. Predĺžený príjem tekutín môže spôsobiť chyby v zubnej sklovine dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného jedla. Produkt nie je tá, ktorá by bola. Udržujte všetky časti výrobku mimo dosahu dieťaťa.

Detská fľaša spĺňa požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch určených na styk s potravinami.
EN 14350-1 - Výrobky na starostlivosť o deti - Pitné zariadenia - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a testy.
EN 14350-2 - Výrobky na starostlivosť o deti - Pitné zariadenia - Časť 2: Chemické požiadavky a testy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie