Canpol babies Lyžička s dlhou rukoväťou modrá

Kód: 56/582_BLU
Neohodnotené
Značka: Canpol
€1,94
Skladom

Plastová lyžička s predĺženou rukoväťou uľahčuje kŕmenie a umožňuje vybranie pokrmu z dna pohára/fľaše. Vhodná pre deti staršie ako 5 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastová lyžička s predĺženou rukoväťou uľahčuje kŕmenie a umožňuje vybranie pokrmu z dna pohára/fľaše. Špeciálne tvarovaná koncovka nedráždi citlivé detské ďasná. Vhodná pre deti staršie ako 5 mesiacov.

Návod na použitie:
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte v horúcej vode šetrným umývacím prostriedkom, dôkladne opláchnite teplou vodou. Nevyvárajte.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Lyžička zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky.

Dodatočné parametre

Kategória: Lyžičky a príbory
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: