Canpol babies Mäkké senzorické loptičky 6ks

Kód: 79/402
Neohodnotené
Značka: Canpol
€13,03
Skladom

Jemné senzorické loptičky sú určené predovšetkým na zábavu a objavovanie v prvých mesiacoch života bábätiek. Tieto loptičky pomáhajú rodičom podporiť vývoj ich bábätiek vo veľmi rannej fáze. Rozmanité tvary a materiály poskytujú rôznorodé senzorické vnemy. Set obsahuje 6 loptičiek rôznych farieb, ktoré sú zabalené v atraktívnej darčekovej krabici a neobsahujú BPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemné senzorické loptičky sú určené predovšetkým na zábavu a objavovanie v prvých mesiacoch života bábätiek. Tieto loptičky pomáhajú rodičom podporiť vývoj ich bábätiek vo veľmi rannej fáze. Rozmanité tvary a materiály poskytujú rôznorodé senzorické vnemy. Umožňujú trénovať úchop a stimulovať dotyk. Svieže, veselé farby povzbudia malé stvorenia k aktivite a hre. Loptičky môžu byť taktiež použité pre jemnú masáž. Set obsahuje 6 loptičiek rôznych farieb, ktoré sú zabalené v atraktívnej darčekovej krabici a neobsahujú BPA.

Určené na hranie a precvičovanie úchopu.

Pomáhajú trénovať uchopenie a rozvíjať motorické schopnosti – rôzne tvary a textúry vytvárajú odlišné senzorické efekty.

Veselé, žiarivé farby – povzbudia deti k aktívnej hre.

Loptičky sú atraktívnym doplnkom pre jemnú masáž bábätka.

Návod na použitie :

Udržujte v čistote, umývajte kefkou pod tečúcou vodou šetrným umývacím prípravkom, dôkladne opláchnite. Pred prvým použitím opláchnite vriacou vodou. Nevyvárajte, nesterilizujte.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!

Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový.

Produkt zodpovedá požiadavkám:

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek.

EN 71 - 1 Bezpečnosť hračiek - Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti.

EN 71 - 2 Bezpečnosť hračiek - Časť 2: Horľavosť.

EN 71 - 3 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: