Canpol babies Melaminová miska s přísavkou BUNNY & COMPANY 270ml

Kód: 4/519/MOD 4/519/RUZ Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€5,65
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant

Melamínová miska je vyrobená z vysoko kvalitného melamínu s utesnenými obrázkami (neprichádzajú do styku s jedlom).

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Melamínová miska s prísavkou BUNNY & COMPANY 270ml

Melamínová miska je vyrobená z vysoko kvalitného melamínu s utesnenými obrázkami (neprichádzajú do styku s jedlom). Veľká prísavka umožňuje pevné a stabilné pripevnenie k stolu. Oceníte to najmä v čase, keď sa dieťa učí  jesť samo. Objem 270 ml. Odporúča sa pre deti staršie ako 4 mesiace. Rovnaké odtlačky nájdete na detských fľašiach a útechach.

Návod na použitie:
Udržujte čisté. Umyte ako iné potravinové pomôcky. Môžete naliať vriacu vodu, nevariť!  Pred prvým použitím dôkladne umyte v horúcej vode. Môžete sa umyť v umývačke riadu. Nepoužívajte v  mikrovlnnej rúre. Vždy skontrolujte teplotu jedla podávaného dieťaťu.

Upozornenie! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Skontrolujte kvalitu výrobku pred každým použitím. Pri prvých príznakoch opotrebovania alebo poškodenia už výrobok nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Produkt nie je hračka. Držte sa mimo dosahu dieťaťa. Nenechávajte dieťa počas jedla a nápojov bez dozoru dospelých. Informácie o produkte si uchovávajte pre možné neskoršie použitie.

Melamínová miska spĺňa požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s nariadením Komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch  určených na styk s potravinami
EN 14372 Výrobky na starostlivosť o deti - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a testy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: