Canpol babies Melaminová miska s přísavkou BUNNY & COMPANY 270ml

Kód: 4/519/MOD 4/519/RUZ Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€5,65
na objednávku na objednávku Zvoľte variant
Variant

Melamínová miska je vyrobená z vysoko kvalitného melamínu s utesnenými obrázkami (neprichádzajú do styku s jedlom).

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Melamínová miska s prísavkou BUNNY & COMPANY 270ml

Melamínová miska je vyrobená z vysoko kvalitného melamínu s utesnenými obrázkami (neprichádzajú do styku s jedlom). Veľká prísavka umožňuje pevné a stabilné pripevnenie k stolu. Oceníte to najmä v čase, keď sa dieťa učí  jesť samo. Objem 270 ml. Odporúča sa pre deti staršie ako 4 mesiace. Rovnaké odtlačky nájdete na detských fľašiach a útechach.

Návod na použitie:
Udržujte čisté. Umyte ako iné potravinové pomôcky. Môžete naliať vriacu vodu, nevariť!  Pred prvým použitím dôkladne umyte v horúcej vode. Môžete sa umyť v umývačke riadu. Nepoužívajte v  mikrovlnnej rúre. Vždy skontrolujte teplotu jedla podávaného dieťaťu.

Upozornenie! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Skontrolujte kvalitu výrobku pred každým použitím. Pri prvých príznakoch opotrebovania alebo poškodenia už výrobok nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Produkt nie je hračka. Držte sa mimo dosahu dieťaťa. Nenechávajte dieťa počas jedla a nápojov bez dozoru dospelých. Informácie o produkte si uchovávajte pre možné neskoršie použitie.

Melamínová miska spĺňa požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s nariadením Komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch  určených na styk s potravinami
EN 14372 Výrobky na starostlivosť o deti - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a testy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie