Canpol babies Melamínová miska s prísavkou

Kód: 4/519/YEL 4/519/GREY 4/519/TUR Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€6,93 €7,88 €7,88 od €6,93
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Miska z obľúbenej kolekcie EXOTIC ANIMALS s farebnými potlačami, vďaka ktorým je každé jedlo pre vaše dieťa zábavnejšie. Je vyrobená z vysoko kvalitného melamínu bez BPA. Obsahuje praktické úchyty, ktoré uľahčujú držanie a prenášanie misky. Vybavené protišmykovým dnom. Je vhodná do umývačky. Dostupné v niekoľkých designoch. Objem 270 ml. Navrhnuté pre deti od 4m+.

Detailné informácie

Podrobný popis

Miska z obľúbenej kolekcie EXOTIC ANIMALS s farebnými potlačami, vďaka ktorým je každé jedlo pre vaše dieťa zábavnejšie.

Je vyrobená z vysoko kvalitného melamínu bez BPA. Obsahuje praktické úchyty, ktoré uľahčujú držanie a prenášanie misky. Vybavené protišmykovým dnom. Je vhodná do umývačky. Dostupné v niekoľkých designoch. Objem 270 ml. Navrhnuté pre deti od 4m+.

Veľká kapacita misky.

Praktický tvar umožňuje misku jednoducho držať a prenášať.

Protišmyková prísavka – zabraňuje nekontrolovanému kĺzaniu misky.

Návod na použitie:

Udržujte v čistote. Umývajte ako iné jedálenské pomôcky. Môžete preliať vriacou vodou, nevyvárajte! Pred prvým použitím dôkladne umyte v horúcej vode. Môžete umývať v umývačke riadu. Nepoužívajte v mikrovlnej rúre. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu.

Upozornenie! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie Vášho dieťaťa!

Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový . Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla a pitia bez dozoru dospelej osoby. Informácie o výrobku uchovajte pre prípadné neskoršie použitie.

Melamínová miska zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: