Canpol babies Miska s viečkom, lyžičkou a vidličkou TOYS 350ml

Kód: 21/300/MOD 21/300/RUZ Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€6,69
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Praktická farebná miska s prísavkou a viečkom umožňuje pevné a stabilné pripevnenie na doske stola. Miska obsahuje plastový príbor. Objem 350 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktická farebná miska s prísavkou a viečkom umožňuje pevné a stabilné pripevnenie na doske stola. Oceníte najmä v čase, keď sa dieťa učí samo jesť. Viečko chráni pokrm pred vychladnutím alebo rozliatím. Miska obsahuje plastový tvarovaný príbor. Odporúčame pre deti staršie ako 9 mesiacov. Objem 350 ml.

Návod na použitie:
Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely (misku, viečko, prísavku a príbor) v teplej vode šetrným umývacím prípravkom, dôkladne opláchnite teplou vodou. Nepoužívajte ostré umývacie prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch výrobku. Nevyvárajte, nesterilizujte. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neumývajte v umývačke riadu.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte. Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Plastová miska s prísavkou zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: