Canpol babies Nevylievací hrnček BUNNY & COMPANY 200ml

Kód: 31/300/MOD 31/300/ZEL 31/300/RUZ Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Canpol
€4,71
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Nevylievací hrnček od Canpol babies v dizajne roztomilej kolekcie BUNNY & COMPANY disponuje unikátnym ventilom a uľahčuje výučbu samostatného pitia. Je určený deťom starším ako 9 mesiacov. Objem 200 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevylievací hrnček od Canpol babies v dizajne roztomilej kolekcie BUNNY & COMPANY disponuje unikátnym ventilom a uľahčuje výučbu samostatného pitia. Je určený deťom starším ako 9 mesiacov. Objem 200 ml.

Kľúčové parametre produktu:

  • Protišmykové a profilované úchyty uľahčujú držanie v detských ručičkách.
  • Protišmykové a široké dno chráni pred kĺzaním po doske stola a zaisťuje tak výbornú stabilitu hrnčeka.
  • Hrnček sa skladá iba z dvoch častí - nádobky a viečka.
  • Obsahuje unikátny nevylievací ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny.
  • Dobre sa udržuje v čistote.
  • Odporúčame pre deti staršie ako 9 mesiacov.
  • Objem 200 ml.
  • Hrnček neobsahuje BPA.

Návod na použitie:

Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely v teplej vode šetrným umývacím prípravkom a dôkladne vypláchnite horúcou vodou. Nevyvárajte! Nepoužívajte drsné čistiace prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch hrnčeka. Môžete umývať v hornej polovici umývačky riadu - jednotlivé diely môžu zmeniť farbu. Vždy sa presvedčte, že náustok a ventil sú dôkladne vyčistené (čistite šetrne kefkou na čistenie cumlíkov). Nepretláčajte cez otvory v náustku žiadne predmety, môžete spôsobiť netesnosti. Hrnček nie je určený na podávanie horúcich alebo sýtených nápojov. Husté tekutiny a ovocné šťavy (napr. s kúskami ovocia) môžu náustok upchať. Hrnček môžete bez viečka používať v mikrovlnnej rúre (max. výkon 440W, max. doba ohrevu 2 minúty). Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť hrnček otvorený. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Nerovnomerná teplota tekutiny predstavuje nebezpečenstvo obarenia dieťaťa.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sanie nápojov môžete spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Hrnček zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky
EN 14350 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: