Canpol babies Plastové lžičky TERMO 2ks

Kód: 9/581
Neohodnotené
Značka: Canpol
€2,84
Skladom (> 5 ks)

Sada dvoch čajových lyžičiek s tepelným senzorom je navrhnutá tak, aby kŕmila deti v období pred a počas obdobia rastu zubov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Plastové lyžičky TERMO 2ks

Sada dvoch čajových lyžičiek s tepelným senzorom je navrhnutá tak, aby kŕmila deti v období pred a počas obdobia rastu zubov. Lyžice pomáhajú kontrolovať teplotu podávaného jedla. Sú vyrobené z materiálu, ktorý mení farbu v dôsledku vyššej teploty (okolo 40 ° C) - zosvetľuje (čím je lyžica ľahšia, tým vyššia je teplota).

Ponorte lyžicu do servírovaného jedla asi 1 minútu. Ak sa farba lyžice zmení, počkajte, kým sa miska ochladí. Ak lyžica nezmení farbu po opätovnom ponorení, miska je vhodná na servírovanie. Takto získané informácie o teplote misky sú len orientačné. Zaoblené tvary lyžíc sú prispôsobené citlivým detským ďasnám. Vhodné pre deti staršie ako 5 mesiacov. V balení 2ks. 

Návod na použitie:
Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite, nalejte vriacu vodu. Nevarte. Neumývajte v umývačke riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Výrobok je citlivý na slnečné svetlo, nenechávajte ho na priamom slnečnom svetle.

Upozornenie! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Skontrolujte kvalitu výrobku pred každým použitím. Pri prvých príznakoch opotrebovania alebo poškodenia už výrobok nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nenechávajte dieťa počas jedla bez dozoru dospelých. Vždy skontrolujte teplotu jedla podávaného dieťaťu. Upozornenie! Produkt nie je hračka. Držte sa mimo dosahu dieťaťa. 

Lyžice spĺňajú požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – Všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s nariadením o potravinách 
Nariadenie komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch určených na styk s potravinami 
EN 14372 Výrobky starostlivosti o deti – Príbory a riady na kŕmenie – Bezpečnostné požiadavky a testy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie