Canpol babies Plastové lžičky TERMO 2ks

Kód: 9/581
Neohodnotené
Značka: Canpol
€2,88
Skladom

Sada dvoch čajových lyžičiek s tepelným senzorom je navrhnutá tak, aby kŕmila deti v období pred a počas obdobia rastu zubov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Plastové lyžičky TERMO 2ks

Sada dvoch čajových lyžičiek s tepelným senzorom je navrhnutá tak, aby kŕmila deti v období pred a počas obdobia rastu zubov. Lyžice pomáhajú kontrolovať teplotu podávaného jedla. Sú vyrobené z materiálu, ktorý mení farbu v dôsledku vyššej teploty (okolo 40 ° C) - zosvetľuje (čím je lyžica ľahšia, tým vyššia je teplota).

Ponorte lyžicu do servírovaného jedla asi 1 minútu. Ak sa farba lyžice zmení, počkajte, kým sa miska ochladí. Ak lyžica nezmení farbu po opätovnom ponorení, miska je vhodná na servírovanie. Takto získané informácie o teplote misky sú len orientačné. Zaoblené tvary lyžíc sú prispôsobené citlivým detským ďasnám. Vhodné pre deti staršie ako 5 mesiacov. V balení 2ks. 

Návod na použitie:
Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite, nalejte vriacu vodu. Nevarte. Neumývajte v umývačke riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Výrobok je citlivý na slnečné svetlo, nenechávajte ho na priamom slnečnom svetle.

Upozornenie! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Skontrolujte kvalitu výrobku pred každým použitím. Pri prvých príznakoch opotrebovania alebo poškodenia už výrobok nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nenechávajte dieťa počas jedla bez dozoru dospelých. Vždy skontrolujte teplotu jedla podávaného dieťaťu. Upozornenie! Produkt nie je hračka. Držte sa mimo dosahu dieťaťa. 

Lyžice spĺňajú požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – Všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s nariadením o potravinách 
Nariadenie komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch určených na styk s potravinami 
EN 14372 Výrobky starostlivosti o deti – Príbory a riady na kŕmenie – Bezpečnostné požiadavky a testy.

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmenie
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: