Canpol babies Plastové lyžičky TERMO 2ks

Kód: 9/581
Neohodnotené
Značka: Canpol
€2,77
Skladom

Súprava dvoch lyžičiek s tepelným senzorom je určená na kŕmenie detí v období pred av období rastu zubov. Vhodné pre deti staršie ako 5 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava dvoch lyžičiek s tepelným senzorom je určená na kŕmenie detí v období pred av období rastu zubov. Lyžičky pomáhajú kontrolovať teplotu podávaného pokrmu. Sú vyrobené z materiálu, ktorý vplyvom vyššej teploty (okolo 40 ° C) zmení farbu - zosvetlí ( čím je lyžička svetlejšia, tým je teplota vyššia)

Ponorte lyžičku do podávaného pokrmu na dobu cca 1 minúty. Pokiaľ sa farba lyžičky zmení, počkajte až pokrm vychladne. Pokiaľ lyžička po opätovnom ponorení nezmení farbu, je pokrm vhodný na podávanie. Takto získaná informácia o teplote pokrmu je iba orientačná. Zaoblené tvary lyžičiek sú prispôsobené citlivým detským ďasnám. Vhodné pre deti staršie ako 5 mesiacov. V balení 2ks.

Návod na použitie :
Pred prvým a každým ďalším použitím umývajte v teplej vode šetrným umývacím prípravkom, dôkladne opláchnite, prelejte vriacou vodou. Nevyvárajte. Neumývajte v umývačke riadu. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Výrobok je citlivý na slnečné žiarenie, nenechávajte ho na priamom slnku.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Lyžičky zodpovedajú požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky.

Dodatočné parametre

Kategória: Lyžičky a príbory
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: