Canpol babies Set symetrických silikónových cumlíkov Light touch 6-18m SLEEPY KOALA modrý

Kód: 22/659_BLU
Neohodnotené
Značka: Canpol
€6,36
Skladom

Cumlíky Light touch boli vyvinuté pre tých najmenších. Kolekcia SLEEPY KOALA sa stala obľúbenou a veľmi roztomilou kolekciou, ktorá zaujme všetky dievčatká aj chlapčeky. Navyše, prvky cumlíkov svietia v tme! Light touch, najľahší cumlík od Canpol babies, odporúčajú odborníci na vývoj dieťaťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cumlíky Light touch boli vyvinuté pre tých najmenších. Kolekcia SLEEPY KOALA sa stala obľúbenou a veľmi roztomilou kolekciou, ktorá zaujme všetky dievčatká aj chlapčeky. Navyše, prvky cumlíkov svietia v tme! Light touch, najľahší cumlík od Canpol babies, odporúčajú odborníci na vývoj dieťaťa.

Cumlíky Light touch sú malé a ľahké - jedná sa o najľahšie cumlíky z ponuky od značky Canpol babies. Sú určené pre deti vo veku 6-18 mesiacov, neobsahujú BPA av balení, v podobe sterilizačnej kapsule, sú umiestnené 2 ks cumlíkov.

93% neurologopedov, ktorí sa zúčastnili výskumu potvrdzuje, že špeciálne profilovaný tvar plochého štítku má pozitívny vplyv na vývoj ústnej dutiny dieťaťa. Štítok na cumlíku Light touch je výnimočne ľahký a zabraňuje deformácii poschodia a zhryzu dieťaťa. (Na základe výskumu v skupine 25 neurologopedov, ktorý spoločnosť Canpol usporiadala v roku 2020).

Svietiace prvky v tme – uľahčujú hľadanie cumlíka v noci.

Cumlíky disponujú symetrickou gumičkou, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitného silikónu - bez zápachu a chuti.

Light touch – najľahší cumlík od Canpol babies, je vyvinutý pre najmenšie deti a odporúča ho 88% neurologopedov! (Na základe výskumu v skupine 25 neurologopedov, ktorý spoločnosť Canpol usporiadala v roku 2020)

Gumička z mäkkého silikónu je úplne transparentná. Vyžaduje menšie úsilie pri saní, takže rýchlo upokojuje a zaisťuje pohodlie dieťatka.

Špeciálne profilovaný tvar plochého štítku - redukuje kontakt s tvárou dieťaťa a minimalizuje riziko podráždenia.

Cumlíky sú balené v sterilizačnej kapsule, vďaka ktorej ich možno vydezinfikovať v mikrovlnnej rúre iba za 2 minúty.

Bezpečnostný krúžok v cumlíku pevne drží, uľahčuje dieťaťu pohodlný úchop a rodičom pripevnenie dtužky alebo retiazky na cumlík.

Cumlíky sú k dispozícii v atraktívnych farbách a nápaditých designoch.

Návod na použitie:

Pred prvým použitím cumlík z hygienických dôvodov sterilizujte vo vriacej vode asi 5 minút. Po vychladnutí vytlačte zvyšnú vodu z cumlíka. Pred každým použitím cumlík dôkladne umyte v teplej vode. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne ani chemické čistiace prípravky. Nadmerné používanie čistiacich prostriedkov môže spôsobiť poškodenie plastových dielov. Nikdy nenamáčajte cumlík do sladkých substancií ani liekov – vystavujete dieťa nebezpečenstvu vzniku vady zubnej skloviny. Cumlík používajte maximálne 1-2 mesiace, potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nový. Ak cumlík zapadne dieťaťu do úst, NEPREDPADAJTE PANICE - cumlík je konštruovaný tak, že ho dieťa nemôže prehltnúť a vy ho v takýchto prípadoch môžete bezpečne vybrať z úst. Cumlík vyberajte čo možno najopatrnejšie. Cumlík uchovávajte v čistom, suchom a uzavretom puzdre. Odporúčame nepoužívať cumlíky u detí starších ako 3 roky.

Dôležité! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!

Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte kvalitu cumlíka. Vyskúšajte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Používajte iba také klipy a retiazky na cumlík, ktoré zodpovedajú požiadavkám normy EN12586. Nikdy nepripevňujte cumlík na rôzne šnúrky, šnúrky či stužky odevu. Dieťa sa môže zadusiť. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti tepelného zdroja alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, než sa odporúča - môžete spôsobiť oslabenie gumičky cumlíka. Odstránený kryt uchovávajte mimo dosahu dieťaťa - predídete možnému zaduseniu.

Silikónový cumlík zodpovedá požiadavkám:

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov.

EN 1400 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobku.

EN 1400 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa – Cumlíky pre dojčatá a malé deti – Časť 2: Mechanické požiadavky a skúšky.

EN 1400 - 3 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 3: Chemické požiadavky a skúšky.

Dodatočné parametre

Kategória: Cumlíky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: