Canpol babies skladacia cestovná lyžička šedá

Kód: 56/611_GREY
Neohodnotené
Značka: Canpol
€3,60
Skladom

Skladacia cestovná lyžička vhodná nielen na výlety a prechádzky s deťmi. Jednoduché a rýchle rozkladanie lyžičky. Zaoblené okraje nedráždia jemné detské ďasná. Hygienická a bezpečná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete dať svojmu bábätku na cesty teplú polievku, jogurt alebo ovocnú penu? Skladacia cestovná lyžička je perfektným riešením pre pohodlné kŕmenie mimo domova. Lyžica sa otvára jediným kliknutím a je pripravená na použitie, kdekoľvek budete chcieť. Lyžica sa dá zložiť do pohodlnej malej veľkosti, ľahko sa zmestí do tašky alebo batohu. Puzdro, ktoré je zabudované do rukoväte lyžičky, zabraňuje hromadeniu baktérií, lyžička tak zostáva čistá a jej používanie je pre dieťa hygienické a bezpečné. Po zjedení jedla vám umožní jeho prenášanie bez rizika zašpinenia tašky alebo batohu. Zaoblené hrany nedráždia jemné ďasná bábätka, takže lyžičky budú perfektné aj pri prvých pokusoch o samostatné kŕmenie. Lyžička je určená pre deti staršie ako 4 mesiace.

Skladacia cestovná lyžička vhodná nielen na výlety a prechádzky s deťmi. Jednoduché a rýchle rozkladanie lyžičky. Zaoblené okraje nedráždia jemné detské ďasná. Hygienická a bezpečná.

Skvelá na cesty, výlety alebo prechádzky .

Funkčná a praktická - jednoduché a rýchle rozkladanie lyžičky.

Hygienické a bezpečné - lyžička sa zloží do vstavaného puzdra, vďaka čomu zostane čistá a po jedle je možné lyžičku prenášať bez rizika zašpinenia tašky alebo batohu.

Zaoblené okraje nedráždia jemné detské ďasná.

Pohodlná rukoväť.

Lyžičky sú dostupné v 3 atraktívnych farbách .

Návod na použitie:
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode šetrným umývacím prípravkom. Dôkladne opláchnite teplou vodou. Nevyvárajte.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia výrobok ďalej nepoužívajte. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Nenechávajte dieťa pri jedle bez dozoru dospelej osoby. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Lyžička zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky.

Dodatočné parametre

Kategória: Lyžičky a príbory
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: