Canpol babies Sportovní lahev se slámkou 370ml růžová

Kód: 56/113_PIN
Neohodnotené
Značka: Canpol
€4,90
Skladom

Praktická fľaša pre deti od 12 mesiacov. Canpol deti Športová fľaša s mäkkou hodvábnou slamou  je vhodná pre batoľatá, ktoré už môžu piť samostatne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canpol babies Športová fľaša so slamkou 370ml ružová

Praktická fľaša pre deti od 12 mesiacov. Canpol deti Športová fľaša s mäkkou hodvábnou slamou  je vhodná pre batoľatá, ktoré už môžu piť samostatne.  Ergonomický tvar prispôsobený malým rukám sa ľahko drží pre deti. Neobsahuje BPA.

Hlavné vlastnosti:

  • pre deti od 12 mesiacov
  • s mäkkou silikónovou slamou
  • Ergonomický tvar pre pohodlné uchopenie
  • neobsahuje BPA
  • objem 370 ml

Použitie:
Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozobraté časti (fľaša, veko slamkou) v teplej vode jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite, nalejte vriacu vodu. Nevarte. Môžete sa umyť v umývačke riadu. Neodporúča sa umývať slamku v umývačke riadu, pretože použité čistiace prostriedky ju môžu poškodiť. Fľašu môžete použiť bez veka v mikrovlnnej rúre.

Nezabudnite, že pri zahrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť fľaša otvorená. Venujte veľkú pozornosť vykurovaniu v mikrovlnnej rúre. Vždy dôkladne premiešajte vyhrievanú misku a pred podávaním dieťaťu skontrolujte jej teplotu. Husté kvapaliny a ovocné šťavy (napr. s kúskami ovocia) môžu slamu upchať.

Upozornenie!
Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Predĺžený príjem tekutín môže spôsobiť chyby v zubnej sklovine dieťaťa. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých príznakoch opotrebovania alebo poškodenia výrobok ďalej nepoužívajte. Vždy skontrolujte teplotu jedla podávaného dieťaťu. Vykurovanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, niekedy príliš vysokú teplotu. Fľaša nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Oznámenie! Produkt nie hračka. Udržujte všetky časti výrobku mimo dosahu dieťaťa.

Fľaša spĺňa požiadavky:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/ES – Všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o plastových materiáloch a výrobkoch určených na styk s potravinami
EN 14350 - 1 Výrobky na starostlivosť o deti - Zariadenia na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a testy
EN 14350 - 2 Výrobky na starostlivosť o deti - Pitné zariadenia - časť 2:  Chemické požiadavky a testy.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenské fľaše
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: